zaterdag 1 oktober 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 VOP 1 Thuis 15.00 -
3 Scherpenzeel 2 Thuis 12.30 -
4 FC Driebergen 2 Thuis 12.45 -
5 Montfoort 6 Thuis 15.00 -
6 VSC 8 UIT 14.30 -
7 FC Driebergen 4 Thuis 15.00 -
8 SVP 5 Thuis 15.00 -
9 Scherpenzeel 4 Thuis 15.00 -
10 Valleivogels 8 UIT 12.30 -
11 Jonathan 7 UIT 15.00 -
VE1 Zuidvogels VE1 UIT 14.30 -
DA1 CJVV DA1 Thuis 12.30 -
DA2 Spakenburg DA1 Thuis 12.45 -
A1 JSV Nieuwegein A1 UIT 11.30 -
A2 Jonathan A2 UIT 15.00 -
A3 Austerlitz A1 UIT 12.00 -
A4 Patria A1 UIT 14.00 -
B1 Nieuwland B1 UIT 11.45 -
B2 VVU Ardahanspor B1 UIT 12.45 -
B3 Jonathan B3 Thuis 13.00 -
B4 DOVO B5 Thuis 10.30 -
MB1 TOV MB1 Thuis 11.00 -
MB2 Quick 1890 AFC MB1 UIT 12.45 -
C1 Spakenburg C1 Thuis 10.30 -
C3 VRC C2 UIT 12.00 -
C4 VRC C3 Thuis 13.15 -
C5 VRC C4 UIT 10.00 -
C6 Aurora C1 UIT 12.15 -
C7 Renswoude C2 Thuis 10.30 -
C8 DEV Doorn C2 Thuis 11.00 -
MC1 DSS MC1 Thuis 09.00 -
MC2 Meern De MC1 UIT 13.10 -
D1 CDW D1 UIT 12.30 -
D2 Hercules D3 UIT 08.45 -
D3 Goy 't D2 Thuis 12.00 -
D6 Jonathan D6 Thuis 10.30 -
D7 Jonathan D7 UIT 08.45 -
D8 SVL D2G Thuis 11.45 -
D9M Jonathan D8 UIT 10.00 -
D10M Focus 07 D7M Thuis 10.00 -
E1 OSM 75 E1 Thuis 10.00 -
E2 Bilt De E2 UIT 12.45 -
E3 Sporting 70 E4 UIT 10.00 -
E4 Jonathan E6 Thuis 09.00 -
E5 Jonathan E9 UIT 09.45 -
E6 Saestum E6G UIT 09.30 -
E8 Goy 't E4 UIT 12.15 -
E9 Aurora E2 UIT 09.45 -
E10M Saestum E7G UIT 08.30 -
E11 Woudenberg E8 Thuis 09.30 -
E12 DEV Doorn E7 UIT 10.30 -
E13 Aurora E3 Thuis 10.00 -
E14M Bunnik 73 E5 Thuis 10.00 -
F1 Houten F1 UIT 10.00 -
F2 Bunnik 73 F1 UIT 09.00 -
F3 Houten F2 Thuis 09.00 -
F4 DOVO F4 Thuis 09.30 -
F5 DVSA F1 Thuis 09.30 -
F6 Schalkwijk F2G Thuis 09.30 -
F7M Sporting 70 F9 Thuis 10.00 -
G1G Buitenboys G1 UIT 10.30 -

zaterdag 8 oktober 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Jonathan 1 UIT 14.30 -
2 DOSC 2 UIT 12.00 -
3 Valleivogels 3 UIT 12.30 -
4 SVP 2 UIT 11.30 -
5 JSV Nieuwegein 6 UIT 12.00 -
6 Houten 5 Thuis 15.00 -
7 VRC 7 UIT 15.00 -
8 Valleivogels 7 UIT 14.30 -
9 Hercules 7 UIT 13.15 -
10 Brederodes 6 Thuis 15.00 -
11 SVP 8 Thuis 15.00 -
VE1 Allen Weerbaar VE1 Thuis 15.00 -
DA1 Rijnvogels DA1 UIT 14.30 -
DA2 Wartburgia DA4 UIT 12.00 -
A1 Focus 07 A1 Thuis 15.00 -
A2 Vreeswijk A2 Thuis 15.00 -
A3 Vriendenschaar A3 Thuis 12.30 -
A4 DOVO A4 Thuis 15.00 -
MA1 Sporting 70 MA1 Thuis 12.45 -
B1 Hooglanderveen B1 Thuis 10.30 -
B2 Hercules B2 Thuis 13.00 -
B3 Musketiers B1 UIT 13.00 -
B4 DVSU B2 UIT 10.00 -
MB1 FC Driebergen MB1 UIT 11.00 -
MB2 Roda 46 MB1 Thuis 11.00 -
C1 Jonathan C1 UIT 10.30 -
C2 Candia '66 C1 UIT 15.00 -
C3 Bilt De C3 Thuis 13.15 -
C4 Zeist SV C1 UIT 13.00 -
C5 DVSU C2 Thuis 09.00 -
C6 VRC C5 Thuis 11.15 -
C7 DOVO C5 UIT 11.00 -
C8 Jonathan C7 UIT 13.45 -
MC1 Gooi 't sc MC1 UIT 12.00 -
MC2 VVIJ MC1 UIT 15.00 -
D1 Spakenburg D1 Thuis 09.00 -
D2 FC Driebergen D2 Thuis 10.30 -
D4 Maarssen D2 Thuis 10.30 -
D5 Kampong D5 Thuis 11.45 -
D6 Woudenberg D4 UIT 09.30 -
D7 GVVV D4 Thuis 12.00 -
D8 VRC D5 UIT 12.00 -
D9M HDS D3 Thuis 10.30 -
D10M Schalkwijk D2M Thuis 10.00 -
E1 UVV E2 UIT 09.30 -
E2 Jonathan E2 Thuis 09.00 -
E3 Odijk E2 Thuis 09.30 -
E4 Hercules E8 UIT 08.45 -
E5 Delta Sports E7 Thuis 10.00 -
E6 Jonathan E8 Thuis 09.30 -
E7 Delta Sports E5 UIT 10.00 -
E8 Saestum E7G Thuis 09.30 -
E9 Goy 't E4 Thuis 09.00 -
E10M SVMM E3 Thuis 10.00 -
E11 Jonathan E10 UIT 10.00 -
E12 Goy 't E6 Thuis 09.30 -
E13 JSV Nieuwegein E12 UIT 10.00 -
E14M Brederodes E10 UIT 10.15 -
F1 DOVO F1 Thuis 10.00 -
F2 SVF F1 Thuis 09.00 -
F3 MSV 19 F4 UIT 10.45 -
F4 DEV Doorn F2 UIT 09.00 -
F5 DEV Doorn F1 UIT 09.00 -
F6 Brederodes F2 UIT 11.30 -
F7M SVL F2 UIT 10.00 -
G1G CJVV G2 Thuis 10.00 -

zaterdag 15 oktober 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Musketiers 1 Thuis 15.00 -
2 DHSC 2 Thuis 12.30 -
3 Jonathan 3 Thuis 12.30 -
4 Candia '66 4 Thuis 12.45 -
5 VRC 5 Thuis 15.00 -
7 Veenendaal 3 UIT 14.00 -
8 VVA 71 4 Thuis 15.00 -
9 Jonathan 5 Thuis 15.00 -
10 Jonathan 6 UIT 14.30 -
11 Woudenberg 8 UIT 14.30 -
VE1 Weesp FC VE1 UIT 14.00 -
DA1 Lisse DA1 UIT 13.00 -
DA2 SVM DA1 Thuis 12.45 -
A1 FC Driebergen A1 UIT 14.30 -
A2 Meern De A3 UIT 14.50 -
A3 Bilt De A2 UIT 11.00 -
A4 Focus 07 A4 UIT 15.15 -
MA1 NVC MA1 UIT 10.45 -
B1 Brederodes B1 UIT 11.00 -
B2 Bilt De B2 UIT 10.30 -
B3 HDS B2 Thuis 13.00 -
B4 Saestum B3G UIT 14.30 -
MB1 Zwaluwen Utrecht 11 MB1 Thuis 11.00 -
MB2 Musketiers MB1 UIT 13.00 -
C1 DSO Ultrajectum C1 Thuis 10.30 -
C2 Jonathan C2 Thuis 09.00 -
C5 CDW C5 UIT 14.30 -
C6 SVMM C2 UIT 12.30 -
C7 FC Driebergen C3 UIT 13.00 -
C8 HDS C2 Thuis 11.00 -
MC1 JSV Nieuwegein MC1 Thuis 09.00 -
MC2 Vreeswijk MC1 Thuis 11.15 -
D1 Houten D1 Thuis 09.00 -
D2 Saestum D2G Thuis 10.30 -
D3 Elinkwijk D4 UIT 09.30 -
D4 Houten D4 Thuis 10.30 -
D5 DESTO D2 UIT 12.00 -
D6 Veenendaal D1 UIT 10.30 -
D7 CDW D6 Thuis 12.00 -
D8 VVA 71 D2 Thuis 11.45 -
D9M GVVV D5 Thuis 10.30 -
D10M Vriendenschaar D7M UIT 10.30 -
E1 Maarssen E2 Thuis 10.00 -
E2 Bilt De E3 UIT 10.45 -
E3 Woudenberg E5 Thuis 09.30 -
E4 Hercules E7 Thuis 09.00 -
E5 FC Driebergen E7 UIT 08.45 -
E6 Jonathan E9 UIT 09.45 -
E7 Hercules E10 UIT 08.45 -
E8 SVMM E3 UIT 10.00 -
E9 Saestum E7G UIT 08.30 -
E10M DEV Doorn E4 UIT 09.00 -
E11 Bilt De E12 Thuis 09.30 -
E12 Sporting 70 E8 UIT 08.45 -
E13 JSV Nieuwegein E13 Thuis 10.00 -
E14M Focus 07 E9 Thuis 10.00 -
F1 FC Driebergen F1 UIT 09.45 -
F2 Vriendenschaar F2 Thuis 09.00 -
F3 SMVC Fair Play F1 UIT 09.30 -
F4 Roda 46 F11 Thuis 09.30 -
F5 Vriendenschaar F3 Thuis 09.30 -
F6 Benschop F2 Thuis 09.30 -
F7M Goy 't F4 Thuis 10.00 -
G1G DOSC G1 UIT 10.45 -

zaterdag 22 oktober 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
4 Bilt De 3 (Beker) UIT 15.00 -
5 Sterrenwijk 4 (Beker) UIT 12.00 -
6 DEV Doorn 2 (Beker) UIT 12.00 -
7 Bilt De 6 (Beker) UIT 15.00 -
8 FC Driebergen 4 (Beker) Thuis 15.00 -
9 Jonathan 6 (Beker) Thuis 15.00 -
10 Jonathan 7 (Beker) Thuis 15.00 -
11 Woudenberg 5 (Beker) Thuis 15.00 -
VE1 CDW VE1 (Beker) UIT 14.30 -
A2 Odijk A2 (Beker) Thuis 15.00 -
A3 VVIJ A4 (Beker) Thuis 12.30 -
A4 Jonathan A3 (Beker) UIT 13.00 -
MA1 Focus 07 MA1 (Beker) UIT 13.00 -
D8 Jonathan D9 Thuis 11.45 -
E11 DVSU E5 Thuis 09.30 -
E12 Sporting 70 E9 UIT 08.45 -
F6 Vriendenschaar F6 Thuis 09.30 -

zaterdag 29 oktober 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Scherpenzeel 1 UIT 14.30 -
2 Hercules 2 UIT 11.15 -
3 VVA 71 2 UIT 15.00 -
4 SVF 2 UIT 14.45 -
5 Odysseus 91 6 UIT 12.30 -
6 Hercules 4 UIT 15.30 -
7 DOVO 11 Thuis 15.00 -
8 Musketiers 2 UIT 12.00 -
9 Brederodes 5 UIT 14.30 -
10 VSC 14 Thuis 15.00 -
11 Valleivogels 9 Thuis 15.00 -
VE1 OSO VE1 Thuis 15.00 -
DA1 VVIJ DA1 Thuis 12.30 -
DA2 FC Driebergen DA1 UIT 13.00 -
A1 Woudenberg A1 Thuis 15.00 -
A2 Odijk A2 Thuis 15.00 -
A3 Hercules A4 Thuis 12.30 -
A4 Brederodes A2 Thuis 15.00 -
MA1 Buitenboys MA1 Thuis 12.45 -
B1 Soest SO B2 Thuis 10.30 -
B2 IJFC B1 Thuis 13.00 -
B3 Bilt De B3 UIT 12.30 -
MB1 Zuidvogels MB1 UIT 12.45 -
MB2 Hercules MB1 Thuis 11.00 -
C1 JSV Nieuwegein C1 UIT 09.30 -
C2 Merino's De C1 UIT 11.00 -
C3 Saestum C3G Thuis 13.15 -
C4 CDW C4 UIT 10.30 -
C5 Sporting 70 C4 Thuis 09.00 -
C6 Hercules C6 Thuis 11.15 -
C7 Valleivogels C2 Thuis 10.30 -
C8 Woudenberg C4 UIT 11.00 -
MC1 CSW MC1 UIT 11.00 -
MC2 Woudenberg MC1 Thuis 11.15 -
D1 Nieuwland D1 UIT 09.45 -
D2 SVMM D1 UIT 10.00 -
D3 Sporting 70 D3 Thuis 12.00 -
D4 Meern De D6 UIT 08.30 -
D5 VVIJ D4 Thuis 11.45 -
D6 GVVV D3 Thuis 10.30 -
D7 Valleivogels D3 UIT 10.30 -
D8 Candia '66 D4 UIT 10.30 -
D9M DOVO D8 UIT 09.00 -
D10M Zwaluwen Utrecht '11 D7M UIT 15.00 -
E1 Sporting 70 E1 UIT 11.15 -
E2 Woudenberg E3 Thuis 09.00 -
E3 DVSU E2 UIT 14.00 -
E4 Houten E6 UIT 11.00 -
E5 Hercules E10 Thuis 10.00 -
E6 FC Driebergen E7 Thuis 09.30 -
E7 Schalkwijk E3G Thuis 09.00 -
E8 DEV Doorn E4 Thuis 09.30 -
E9 SVMM E3 Thuis 09.00 -
E10M Woudenberg E7 Thuis 10.00 -
E11 FC Driebergen E9 UIT 08.45 -
E12 Bilt De E13 Thuis 09.30 -
E13 Focus 07 E8 UIT 08.30 -
E14M IJFC E8 UIT 09.00 -
F1 Vriendenschaar F1 Thuis 10.00 -
F2 Bilt De F2 UIT 08.45 -
F3 Lopik F1 Thuis 09.00 -
F4 Unitas '48 F1 UIT 10.00 -
F5 FC Driebergen F5 UIT 09.45 -
F6 JSV Nieuwegein F8 UIT 10.00 -
F7M Odijk F4 UIT 09.00 -
G1G Soest SO G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 5 november 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Lopik 1 Thuis 15.00 -
2 Focus 07 2 Thuis 12.30 -
3 VRC 3 Thuis 12.30 -
4 Woudenberg 4 Thuis 12.45 -
5 Bilt De 5 Thuis 15.00 -
6 Roda 46 7 Thuis 15.00 -
7 SVP 4 UIT 14.30 -
8 GVVV 7 Thuis 15.00 -
9 SVP 6 Thuis 15.00 -
10 VVA 71 5 UIT 15.00 -
11 Veenendaal 5 UIT 14.30 -
VE1 SVL VE1 UIT 15.00 -
DA1 RVVH DA2 UIT 12.00 -
A1 Odijk A1 UIT 14.30 -
A2 Geinoord N'gein A2 UIT 11.30 -
A3 FC Driebergen A2 UIT 11.00 -
A4 Goy 't A1 UIT 14.30 -
MA1 Hoogland MA1 UIT 15.00 -
B1 CDW B1 Thuis 10.30 -
B2 CDW B2 (Beker) UIT 10.30 -
B3 Jonathan B3 (Beker) UIT 15.00 -
B4 DOVO B5 (Beker) UIT 10.00 -
MB1 Houten MB1 (Beker) UIT 15.00 -
MB2 SVL MB1 (Beker) Thuis 11.00 -
C1 Roda 46 C1 Thuis 10.30 -
C2 Houten C2 (Beker) UIT 14.00 -
C3 Sporting 70 C3 (Beker) Thuis 13.15 -
C4 CDW C4 (Beker) UIT 10.30 -
C5 Jonathan C7 (Beker) UIT 13.45 -
C6 VRC C6 (Beker) UIT 11.00 -
C7 Meern De C9 (Beker) Thuis 10.30 -
C8 Houten C7 (Beker) UIT 12.00 -
MC1 Purmerend MC1 Thuis 09.00 -
MC2 DESTO MC1 UIT 12.00 -
D1 Roda 46 D1 Thuis 09.00 -
D2 Goy 't D2 (Beker) Thuis 10.30 -
D3 Sporting 70 D3 (Beker) Thuis 12.00 -
D4 Jonathan D4 (Beker) Thuis 10.30 -
D5 CDW D5 (Beker) UIT 10.30 -
D6 Sporting'70 D6M (Beker) UIT 13.15 -
D7 Saestum D5G (Beker) UIT 09.45 -
D8 Jonathan D8 (Beker) UIT 10.00 -
D9M Bilt De D6 (Beker) UIT 09.00 -
D10M Merino's De D2 Thuis 10.00 -
E1 Delta Sports E2 (Beker) Thuis 10.00 -
E2 Delta Sports E1 (Beker) UIT 10.00 -
E3 Saestum E4G Thuis 09.30 -
E4 Goy 't E3 (Beker) UIT 11.00 -
E5 Jonathan E13 (Beker) Thuis 10.00 -
E6 Jonathan E10 (Beker) UIT 10.00 -
E7 Jonathan E11 (Beker) UIT 10.45 -
E8 Woudenberg E8 (Beker) Thuis 09.30 -
E9 Goy 't E4 (Beker) Thuis 09.00 -
E10M Woudenberg E9 (Beker) Thuis 10.00 -
E11 Jonathan E15 (Beker) UIT 11.00 -
E13 Sporting 70 E6 (Beker) UIT 10.00 -
E14M Jonathan E9 (Beker) UIT 09.45 -
F1 Jonathan F3 (Beker) Thuis 10.00 -
F2 Goy 't F1 (Beker) UIT 10.00 -
F3 Sporting 70 F4 (Beker) Thuis 09.00 -
F4 Jonathan F4 (Beker) UIT 10.00 -
F5 Saestum F3G (Beker) Thuis 09.30 -
F7M Goy 't F4 (Beker) UIT 09.00 -
G1G Woudenberg G1 UIT 13.00 -

zaterdag 12 november 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Renswoude 1 UIT 14.30 -
2 GVVV 3 UIT 13.45 -
3 Roda 46 3 Thuis 12.30 -
4 SVL 3 UIT 13.00 -
5 DVSU 3 UIT 14.00 -
6 SVP 3 UIT 12.30 -
7 Hercules 5 Thuis 15.00 -
8 Renswoude 4 Thuis 15.00 -
9 Musketiers 3 UIT 14.30 -
10 Veenendaal 4 Thuis 15.00 -
11 DOVO 13 Thuis 15.00 -
VE1 Argon VE1 UIT 15.00 -
DA1 Smerdiek DA1 Thuis 12.30 -
DA2 Benschop DA2 Thuis 12.45 -
A1 Jonathan A1 UIT 12.30 -
A2 Houten A3 UIT 15.00 -
A3 Focus 07 A3 Thuis 12.30 -
A4 JSV Nieuwegein A4 Thuis 15.00 -
MA1 Buitenveldert MA2 Thuis 12.45 -
B1 Houten B2 UIT 12.00 -
B2 Jonathan B2 UIT 13.30 -
B3 Hercules B4 Thuis 13.00 -
B4 Bilt De B4 Thuis 10.30 -
MB1 Hoogland MB1 Thuis 11.00 -
MB2 SVL MB1 UIT 10.30 -
C1 Zwaluwen Utrecht 11 C1 UIT 10.30 -
C2 Roda 46 C2 UIT 10.30 -
C3 Woudenberg C2 Thuis 13.15 -
C4 Saestum C4G UIT 12.15 -
C6 Veenendaal C2 Thuis 11.15 -
C7 Musketiers C1 Thuis 10.30 -
C8 Bilt De C6 Thuis 11.00 -
MC1 Reiger Boys MC1 UIT 12.30 -
MC2 Maarssen MC1 Thuis 11.15 -
D1 Kampong D1 UIT 10.00 -
D2 Jonathan D3 UIT 08.45 -
D3 SVM D1 Thuis 12.00 -
D4 Hoograven vv D2 UIT 12.15 -
D5 DSO Ultrajectum D3 Thuis 11.45 -
D6 CDW D5 Thuis 10.30 -
D7 Musketiers D1 UIT 11.30 -
D8 Veenendaal D2 Thuis 11.45 -
D9M Valleivogels D4 UIT 10.30 -
D10M Hercules D10M UIT 09.45 -
E1 PVCV E2 Thuis 10.00 -
E2 DVSU E1 UIT 08.30 -
E3 Hercules E6 Thuis 09.30 -
E4 VSC E1 Thuis 09.00 -
E5 Schalkwijk E3G UIT 11.30 -
E6 DEV Doorn E3 UIT 12.00 -
E7 Jonathan E8 Thuis 09.00 -
E8 Delta Sports E10M Thuis 09.30 -
E9 Woudenberg E7 Thuis 09.00 -
E10M Delta Sports E8 UIT 09.30 -
E11 DEV Doorn E6 UIT 09.00 -
E12 Woudenberg E9 Thuis 09.30 -
E13 Lopik E6 UIT 10.00 -
E14M VVIJ E18 Thuis 10.00 -
F1 CDW F1 Thuis 10.00 -
F2 Jonathan F2 UIT 08.45 -
F3 Montfoort F1 UIT 08.45 -
F4 Merino's De F3 Thuis 09.30 -
F5 Roda 46 F10 UIT 11.30 -
F6 Brederodes F3 UIT 10.15 -
F7M Bunnik 73 F7 UIT 09.00 -
G1G SDO G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 19 november 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 TOV 1 UIT 15.00 -
2 DOVO 6 Thuis 12.30 -
3 DVSU 2 UIT 11.00 -
4 Scherpenzeel 3 Thuis 12.45 -
5 SVM 4 UIT 14.30 -
6 DOVO 9 Thuis 15.00 -
7 JSV Nieuwegein 7 UIT 15.00 -
8 CDW 4 UIT 14.30 -
9 VSC 13 Thuis 15.00 -
10 Merino's De 5 Thuis 15.00 -
11 VRC 9 UIT 13.00 -
VE1 VOP VE1 Thuis 15.00 -
DA1 Jodan Boys DA1 UIT 11.45 -
DA2 DVSA DA1 UIT 12.00 -
A1 Valleivogels A1 Thuis 15.00 -
A3 IJFC A2 UIT 14.45 -
MA1 Purmerend MA1 UIT 14.30 -
B1 Zwaluwen Utrecht 11 B1 Thuis 10.30 -
B2 DVSU B1 Thuis 13.00 -
B4 FC Driebergen B3 UIT 13.30 -
MB1 Waterwijk MB1 UIT 12.00 -
MB2 Saestum MB1 Thuis 11.00 -
C1 OSM 75 C1 UIT 12.00 -
C2 Saestum C2G Thuis 09.00 -
C3 Odijk C1 UIT 12.30 -
C4 Candia '66 C2 Thuis 13.15 -
C5 Bilt De C5 UIT 12.00 -
C6 GVVV C4 UIT 09.00 -
C7 Saestum C5G UIT 12.15 -
C8 Valleivogels C3 UIT 12.00 -
MC1 Sporting 70 MC1 Thuis 09.00 -
MC2 SCH'44 MC1 UIT 14.30 -
D1 Hoogland D1 Thuis 09.00 -
D3 Houten D3 UIT 10.15 -
D4 Lopik D2 Thuis 10.30 -
D5 Elinkwijk D5 UIT 09.30 -
D6 DOVO D5 UIT 10.30 -
D7 DOVO D6 Thuis 12.00 -
D8 Saestum D7G UIT 10.45 -
D9M DEV Doorn D4G Thuis 10.30 -
D10M SVF D3G Thuis 10.00 -
E1 DHSC E1 UIT 10.00 -
E2 Jonathan E3 Thuis 09.00 -
E3 Goy 't E2 UIT 12.15 -
E4 JSV Nieuwegein E7 UIT 11.00 -
E5 DEV Doorn E3 Thuis 10.00 -
E6 Bunnik 73 E3 Thuis 09.30 -
E7 Jonathan E9 UIT 09.45 -
E8 Bunnik 73 E4 UIT 10.30 -
E9 Delta Sports E10M UIT 10.00 -
E10M Delta Sports E9 Thuis 10.00 -
E11 Bilt De E11 Thuis 09.30 -
E13 VVIJ E17 Thuis 10.00 -
E14M Jonathan E18 UIT 11.45 -
F1 Roda 46 F1 UIT 10.30 -
F2 Jonathan F3 Thuis 09.00 -
F3 Benschop F1 Thuis 09.00 -
F4 Candia '66 F2 UIT 09.00 -
F6 IJFC F4 Thuis 09.30 -
F7M CDW F8 Thuis 10.00 -
G1G Overamstel G2 UIT 10.30 -

zaterdag 3 december 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 DEV Doorn 1 Thuis 15.00 -
2 Montfoort 4 UIT 12.30 -
3 SVMM 2 UIT 12.00 -
4 CDW 3 Thuis 12.45 -
5 Houten 4 Thuis 15.00 -
7 VVA 71 3 Thuis 15.00 -
8 Roda 46 9 UIT 15.00 -
9 IJFC 12 Thuis 15.00 -
10 GVVV 9 UIT 12.00 -
11 Renswoude 5 UIT 14.30 -
VE1 Meern De VE1 Thuis 15.00 -
DA1 RCL DA2 UIT 12.00 -
DA2 Sporting 70 DA2 UIT 17.00 -
A1 SVL A1 Thuis 12.30 -
A2 Roda 46 A3 Thuis 15.00 -
A3 VVIJ A4 Thuis 12.30 -
A4 Saestum A2 UIT 11.15 -
MA1 Zuidvogels MA1 UIT 12.45 -
B1 DOVO B2 UIT 11.00 -
B2 Kampong B2 Thuis 13.00 -
B3 DOVO B4 UIT 11.00 -
B4 Jonathan B4 UIT 13.15 -
MB1 VOP MB1 Thuis 11.00 -
MB2 Aurora MB1 UIT 12.15 -
C1 CDW C1 Thuis 10.30 -
C2 Sporting 70 C2 Thuis 09.00 -
C3 Hercules C3 UIT 12.30 -
C4 SVMM C1 Thuis 13.15 -
C5 Goy 't C2 UIT 12.30 -
C6 DVSA C1 UIT 12.00 -
C7 DVSU C3 UIT 11.30 -
C8 Hercules C7 Thuis 11.00 -
MC1 Waterwijk MC1 UIT 12.00 -
MC2 Meern De MC1 Thuis 11.15 -
D1 Victoria D1 UIT 11.30 -
D2 CDW D3 Thuis 10.30 -
D3 Kampong D3 UIT 13.30 -
D4 Kampong D4 Thuis 10.30 -
D5 Hoograven vv D3 UIT 11.00 -
D6 Candia '66 D3 UIT 10.30 -
D7 Woudenberg D5 Thuis 12.00 -
D8 FC Driebergen D7 UIT 10.00 -
D9M Bilt De D8 Thuis 10.30 -
D10M Focus 07 D7M UIT 11.00 -
E1 Hercules E2 Thuis 10.00 -
E2 Saestum E2G Thuis 09.00 -
E3 FC Driebergen E4 Thuis 09.30 -
E4 VVU Ardahanspor E1 UIT 13.00 -
E5 Delta Sports E6 UIT 09.30 -
E6 Delta Sports E5 Thuis 09.30 -
E7 Saestum E6G UIT 09.30 -
E8 Woudenberg E7 UIT 11.00 -
E9 DEV Doorn E4 UIT 09.00 -
E10M Bunnik 73 E4 Thuis 10.00 -
E11 Saestum E9G Thuis 09.30 -
E12 Goy 't E7 UIT 09.00 -
E13 Geinoord N'gein E9 Thuis 10.00 -
E14M Goy 't E8 UIT 09.00 -
F1 VVIJ F2 UIT 10.00 -
F2 Woudenberg F1 Thuis 09.00 -
F3 VVIJ F7 UIT 09.00 -
F4 Houten F3 UIT 10.00 -
F5 Houten F4 Thuis 09.30 -
F6 Sporting 70 F7 Thuis 09.30 -
F7M Woudenberg F8 Thuis 10.00 -
G1G CJVV G1 UIT 10.30 -

zaterdag 10 december 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 JSV Nieuwegein 1 UIT 14.30 -
2 DESTO 3 Thuis 15.00 -
3 DOVO 7 Thuis 12.30 -
4 DOVO 8 UIT 13.00 -
5 SVMM 3 UIT 14.30 -
6 DOVO 10 Thuis 15.00 -
7 Merino's De 3 UIT 12.30 -
8 DOVO 12 Thuis 15.00 -
9 IJFC 13 UIT 12.00 -
10 Hercules 8 Thuis 15.00 -
11 Merino's De 6 Thuis 15.00 -
VE1 Houten VE1 UIT 15.00 -
DA1 Berkel DA1 Thuis 12.30 -
DA2 CJVV DA2 Thuis 12.45 -
A1 IJFC A1 UIT 12.00 -
A2 DOVO A3 UIT 13.00 -
A3 JSV Nieuwegein A3 UIT 15.00 -
A4 Jonathan A4 Thuis 15.00 -
MA1 Gooi 't sc MA1 Thuis 12.45 -
B1 CJVV B1 Thuis 10.30 -
B2 Bunnik 73 B1 UIT 12.00 -
B3 DOVO B3 Thuis 13.00 -
B4 Bunnik 73 B3 Thuis 10.30 -
MB1 VRC MB1 Thuis 11.00 -
MB2 CJVV MB1 UIT 11.00 -
C1 Hercules C1 UIT 10.00 -
C2 Renswoude C1 Thuis 09.00 -
C3 Sporting 70 C3 Thuis 13.15 -
C4 Odijk C2 UIT 11.00 -
C5 Jonathan C5 UIT 13.00 -
C6 CDW C6 UIT 14.30 -
C8 DOVO C6 Thuis 11.00 -
MC1 ARC MC1 Thuis 09.00 -
MC2 VVIJ MC1 Thuis 11.15 -
D1 Meern De D1 Thuis 09.00 -
D2 HDS D1 UIT 12.30 -
D3 VVJ D1 Thuis 12.00 -
D4 PVC D3 UIT 11.00 -
D5 UVV D3 UIT 09.00 -
D6 SVF D2 Thuis 10.30 -
D7 Sporting'70 D6M UIT 13.15 -
D8 HDS D4 Thuis 11.45 -
D9M Odijk D3 UIT 09.00 -
D10M Schalkwijk D2M UIT 12.30 -
E1 Houten E2 Thuis 10.00 -
E2 SVF E1 UIT 09.15 -
E3 Bilt De E5 UIT 10.45 -
E4 Kampong E8 Thuis 09.00 -
E5 Saestum E6G UIT 09.30 -
E7 FC Driebergen E7 Thuis 09.00 -
E8 Delta Sports E9 UIT 09.00 -
E9 Delta Sports E8 Thuis 09.00 -
E10M FC Driebergen E8 UIT 09.45 -
E11 CDW E6 Thuis 09.30 -
E12 SVF E4 UIT 09.15 -
E13 Brederodes E9 Thuis 10.00 -
E14M JSV Nieuwegein E16 Thuis 10.00 -
F1 Jonathan F1 UIT 10.45 -
F2 FC Driebergen F2 UIT 08.45 -
F3 MSV 19 F3 Thuis 09.00 -
F4 Valleivogels F2 Thuis 09.30 -
F5 HDS F2 Thuis 09.30 -
F6 Focus 07 F5 Thuis 09.30 -
F7M FC Driebergen F11 UIT 09.45 -
G1G RODA '23 Rksv G2G Thuis 10.00 -

zaterdag 17 december 2011

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
4 SVL 3 Thuis 12.45 -
5 DVSU 3 Thuis 15.00 -
6 SVP 3 Thuis 15.00 -
7 Hercules 5 UIT 13.15 -
9 Musketiers 3 Thuis 15.00 -
10 Veenendaal 4 UIT 12.00 -
11 DOVO 13 UIT 12.30 -
A4 JSV Nieuwegein A4 UIT 12.00 -
MA1 Buitenveldert MA2 UIT 10.00 -
D8 SVMM D3 UIT 09.00 -
E11 Saestum E8 UIT 08.30 -
E12 Bilt De E14 Thuis 09.30 -
F6 Vriendenschaar F7 UIT 09.00 -
G1G SDO G1 UIT 10.45 -

zaterdag 14 januari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
4 Scherpenzeel 3 UIT 14.30 -
5 SVM 4 Thuis 15.00 -
6 DOVO 9 UIT 14.00 -
7 JSV Nieuwegein 7 Thuis 15.00 -
9 VSC 13 UIT 11.00 -
10 Merino's De 5 UIT 14.30 -
11 VRC 9 Thuis 15.00 -
MA1 Purmerend MA1 Thuis 12.45 -
G1G Overamstel G2 Thuis 10.00 -

zaterdag 21 januari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 VRC 1 UIT 14.30 -
4 GVVV 6 Thuis 12.45 -
5 Geinoord N'gein 7 Thuis 15.00 -
6 VRC 6 UIT 13.00 -
7 Valleivogels 6 Thuis 15.00 -
8 Roda 46 9 Thuis 15.00 -
9 GVVV 8 Thuis 15.00 -
10 DVSA 3 UIT 14.30 -
11 SVL 4 UIT 15.00 -
VE1 Meern De VE1 UIT 14.35 -
A2 Roda 46 A3 UIT 15.00 -
A3 VVIJ A4 UIT 15.00 -
A4 Jonathan A3 UIT 13.00 -
MA1 RODA 23 MA1 UIT 14.30 -
B1 VRC B1 Thuis 10.30 -
C1 VVIJ C1 UIT 11.30 -
MC1 Reiger Boys MC1 Thuis 09.00 -
MC2 Woudenberg MC1 UIT 12.00 -
D1 Vriendenschaar D1 Thuis 09.00 -
D10M Zwaluwen Utrecht '11 D7M Thuis 10.00 -
G1G Weesp FC G1G UIT 14.30 -

zaterdag 28 januari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Woudenberg 1 Thuis 15.00 -
2 JSV Nieuwegein 2 UIT 12.00 -
3 Merino's De 2 UIT 12.00 -
4 GVVV 6 UIT 14.30 -
5 Geinoord N'gein 7 UIT 14.30 -
6 VRC 6 Thuis 15.00 -
7 Valleivogels 6 UIT 12.30 -
8 Merino's De 4 UIT 14.30 -
9 GVVV 8 UIT 13.45 -
10 DVSA 3 Thuis 15.00 -
11 SVL 4 Thuis 15.00 -
VE1 Muiden VE1 Thuis 15.00 -
A1 Houten A2 Thuis 12.30 -
A2 Hercules A3 Thuis 15.00 -
A3 Kampong A5 Thuis 12.30 -
A4 Jonathan A3 Thuis 15.00 -
MA1 RODA 23 MA1 Thuis 12.45 -
B1 Focus 07 B1 UIT 13.00 -
C1 Geinoord N'gein C1 Thuis 10.30 -
MC1 DSS MC1 UIT 11.15 -
MC2 Vreeswijk MC1 UIT 11.00 -
D1 Huizen D1 UIT 10.30 -
D10M Vriendenschaar D7M Thuis 10.00 -
G1G Weesp FC G1G Thuis 10.00 -

zaterdag 4 februari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Elinkwijk 1 UIT 14.30 -
2 IJFC 5 Thuis 12.30 -
3 GVVV 4 Thuis 12.30 -
4 Valleivogels 5 Thuis 12.45 -
5 Vianen 2 Thuis 15.00 -
6 Bilt De 6 UIT 15.00 -
7 Roda 46 8 Thuis 15.00 -
8 VRC 8 Thuis 15.00 -
9 Focus 07 4 Thuis 15.00 -
10 Woudenberg 7 UIT 15.00 -
11 GVVV 10 UIT 14.00 -
VE1 CDW VE1 UIT 14.30 -
DA1 Barendrecht DA1 UIT 13.00 -
A1 Magreb '90 A1 UIT 14.30 -
A2 VVIJ A2 UIT 11.50 -
A3 Meern De A5 UIT 16.35 -
A4 Bilt De A3 UIT 13.00 -
MA1 Buitenveldert MA1 UIT 12.00 -
B1 Vriendenschaar B1 Thuis 10.30 -
C1 Nieuwland C1 UIT 10.00 -
MC1 Gooi 't sc MC1 Thuis 09.00 -
D1 AS 80 D1 Thuis 09.00 -
G1G Zebra's de G1 UIT 11.00 -

zaterdag 11 februari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 DHSC 1 Thuis 15.00 -
3 Scherpenzeel 2 UIT 12.00 -
4 FC Driebergen 3 UIT 15.00 -
5 Woudenberg 5 UIT 14.30 -
6 Vliegdorp 't 4 Thuis 15.00 -
7 Houten 6 UIT 15.00 -
8 SVP 5 UIT 12.30 -
9 Bunnik 73 3 UIT 12.00 -
10 SVP 7 Thuis 15.00 -
11 Hercules 9 Thuis 15.00 -
VE1 Zuidvogels VE1 Thuis 15.00 -
DA1 Reiger Boys DA2 Thuis 12.30 -
A1 JSV Nieuwegein A1 Thuis 15.00 -
A2 Jonathan A2 Thuis 15.00 -
A3 Austerlitz A1 Thuis 12.30 -
A4 Veenendaal A1 Thuis 15.00 -
MA1 DOVO MA1 Thuis 12.45 -
B1 Meern De B2 UIT 14.00 -
C1 Bilt De C1 Thuis 10.30 -
MC1 JSV Nieuwegein MC1 UIT 10.15 -
D1 Wasmeer D1 UIT 12.30 -
G1G DESTO G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 25 februari 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
4 CDW 3 UIT 12.30 -
5 Houten 4 UIT 15.00 -
7 VVA 71 3 UIT 13.00 -
9 IJFC 12 UIT 12.00 -
10 GVVV 9 Thuis 15.00 -
11 Renswoude 5 Thuis 15.00 -
A4 Saestum A2 Thuis 15.00 -
MA1 Zuidvogels MA1 Thuis 12.45 -
G1G CJVV G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 3 maart 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 VOP 1 UIT 14.30 -
2 DOSC 2 Thuis 12.30 -
3 Valleivogels 3 Thuis 12.30 -
4 Veenendaal 2 Thuis 12.45 -
5 Brederodes 3 Thuis 15.00 -
6 DEV Doorn 2 UIT 12.00 -
7 CDW 5 Thuis 15.00 -
8 Valleivogels 7 Thuis 15.00 -
9 DEV Doorn 3 Thuis 15.00 -
10 Scherpenzeel 5 UIT 14.30 -
11 VVA 71 6 UIT 13.30 -
VE1 Allen Weerbaar VE1 UIT 14.00 -
DA1 CJVV DA1 UIT 11.00 -
A1 Focus 07 A1 UIT 12.30 -
A2 Vreeswijk A2 UIT 11.00 -
A3 Vriendenschaar A3 UIT 14.30 -
A4 DEV Doorn A2 UIT 14.30 -
MA1 Houten MA1 UIT 13.00 -
B1 Nieuwland B1 Thuis 10.30 -
C1 Spakenburg C1 UIT 11.15 -
MC1 CSW MC1 Thuis 09.00 -
D1 CDW D1 Thuis 09.00 -
G1G Brederodes G1 UIT 11.00 -

zaterdag 10 maart 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Jonathan 1 Thuis 15.00 -
2 DHSC 2 UIT 11.30 -
3 Jonathan 3 UIT 14.30 -
4 FC Driebergen 2 UIT 11.00 -
5 Montfoort 6 UIT 12.00 -
6 VSC 8 Thuis 15.00 -
7 FC Driebergen 4 UIT 15.00 -
8 VVA 71 4 UIT 13.00 -
9 Scherpenzeel 4 UIT 14.30 -
10 Valleivogels 8 Thuis 15.00 -
11 Jonathan 7 Thuis 15.00 -
VE1 Weesp FC VE1 Thuis 15.00 -
DA1 Rijnvogels DA1 Thuis 12.30 -
A1 FC Driebergen A1 Thuis 15.00 -
A2 Meern De A3 Thuis 15.00 -
A3 Bilt De A2 Thuis 12.30 -
A4 Patria A1 Thuis 15.00 -
B1 Hooglanderveen B1 UIT 14.00 -
C1 Jonathan C1 Thuis 10.30 -
MC1 Purmerend MC1 UIT 12.30 -
D1 Spakenburg D1 UIT 11.15 -
G1G Buitenboys G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 17 maart 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Musketiers 1 UIT 14.30 -
B1 Brederodes B1 Thuis 10.30 -
C1 DSO Ultrajectum C1 UIT 13.30 -
D1 Houten D1 UIT 11.00 -

zaterdag 24 maart 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Scherpenzeel 1 Thuis 15.00 -
2 Hercules 2 Thuis 12.30 -
3 VVA 71 2 Thuis 12.30 -
4 SVP 2 Thuis 12.45 -
5 JSV Nieuwegein 6 Thuis 15.00 -
6 Houten 5 UIT 13.00 -
7 VRC 7 Thuis 15.00 -
8 Musketiers 2 Thuis 15.00 -
9 Hercules 7 Thuis 15.00 -
10 Brederodes 6 UIT 14.30 -
11 SVP 8 UIT 14.30 -
VE1 OSO VE1 UIT 14.30 -
DA1 Lisse DA1 Thuis 12.30 -
A1 Woudenberg A1 UIT 14.30 -
A2 Odijk A2 UIT 12.30 -
A3 Hercules A4 UIT 11.15 -
A4 DOVO A4 UIT 15.00 -
MA1 Sporting 70 MA1 UIT 17.00 -
B1 Soest SO B2 UIT 12.30 -
C1 JSV Nieuwegein C1 Thuis 10.30 -
D1 Nieuwland D1 Thuis 09.00 -
G1G CJVV G2 UIT 10.30 -

zaterdag 31 maart 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Lopik 1 UIT 14.30 -
4 DOVO 8 Thuis 12.45 -
5 SVMM 3 Thuis 15.00 -
6 DOVO 10 UIT 13.30 -
7 Merino's De 3 Thuis 15.00 -
9 IJFC 13 Thuis 15.00 -
10 Hercules 8 UIT 15.15 -
11 Merino's De 6 UIT 14.30 -
DA1 VVIJ DA1 UIT 15.00 -
A4 Jonathan A4 UIT 12.45 -
MA1 Gooi 't sc MA1 UIT 12.00 -
B1 CDW B1 UIT 12.30 -
C1 Roda 46 C1 UIT 12.30 -
D1 Roda 46 D1 UIT 10.30 -
G1G RODA '23 Rksv G2G UIT 13.00 -

zaterdag 14 april 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 Renswoude 1 Thuis 15.00 -
2 Focus 07 2 UIT 13.00 -
3 VRC 3 UIT 11.30 -
4 Candia '66 4 UIT 14.30 -
5 VRC 5 UIT 15.30 -
7 Veenendaal 3 Thuis 15.00 -
8 GVVV 7 UIT 13.45 -
9 Jonathan 5 UIT 14.45 -
10 Jonathan 6 Thuis 15.00 -
11 Woudenberg 8 Thuis 15.00 -
VE1 SVL VE1 Thuis 15.00 -
DA1 RVVH DA2 Thuis 12.30 -
A1 Odijk A1 Thuis 15.00 -
A2 Geinoord N'gein A2 Thuis 15.00 -
A3 FC Driebergen A2 Thuis 12.30 -
A4 Focus 07 A4 Thuis 15.00 -
MA1 NVC MA1 Thuis 12.45 -
B1 Houten B2 Thuis 10.30 -
C1 Zwaluwen Utrecht 11 C1 Thuis 10.30 -
D1 Kampong D1 Thuis 09.00 -
G1G DOSC G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 21 april 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 TOV 1 Thuis 15.00 -
B1 Zwaluwen Utrecht 11 B1 UIT 12.00 -
C1 OSM 75 C1 Thuis 10.30 -
D1 Hoogland D1 UIT 12.00 -

zaterdag 28 april 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
2 GVVV 3 Thuis 12.30 -
3 Roda 46 3 UIT 15.00 -
4 SVF 2 Thuis 12.45 -
5 Odysseus 91 6 Thuis 15.00 -
6 Hercules 4 Thuis 15.00 -
7 DOVO 11 UIT 14.30 -
8 Renswoude 4 UIT 14.30 -
9 Brederodes 5 Thuis 15.00 -
10 VSC 14 UIT 11.00 -
11 Valleivogels 9 UIT 14.30 -
VE1 Argon VE1 Thuis 15.00 -
DA1 Smerdiek DA1 UIT 15.00 -
A1 Jonathan A1 Thuis 15.00 -
A2 Houten A3 Thuis 15.00 -
A3 Focus 07 A3 UIT 15.15 -
A4 Brederodes A2 UIT 11.00 -
MA1 Buitenboys MA1 UIT 15.00 -
G1G Soest SO G1 UIT 09.30 -

zaterdag 5 mei 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 DEV Doorn 1 UIT 14.30 -
2 DOVO 6 UIT 13.30 -
3 DVSU 2 Thuis 12.30 -
4 Woudenberg 4 UIT 15.00 -
5 Bilt De 5 UIT 15.00 -
6 Roda 46 7 UIT 13.00 -
7 SVP 4 Thuis 15.00 -
8 CDW 4 Thuis 15.00 -
9 SVP 6 UIT 12.30 -
10 VVA 71 5 Thuis 15.00 -
11 Veenendaal 5 Thuis 15.00 -
VE1 VOP VE1 UIT 12.00 -
DA1 Jodan Boys DA1 Thuis 12.30 -
A1 Valleivogels A1 UIT 12.30 -
A3 IJFC A2 Thuis 12.30 -
A4 Goy 't A1 Thuis 15.00 -
MA1 Hoogland MA1 Thuis 12.45 -
B1 DOVO B2 Thuis 10.30 -
C1 CDW C1 UIT 10.30 -
D1 Victoria D1 Thuis 09.00 -
G1G Woudenberg G1 Thuis 10.00 -

zaterdag 12 mei 2012

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 JSV Nieuwegein 1 Thuis 14.30 -
B1 CJVV B1 UIT 15.00 -
C1 Hercules C1 Thuis 10.30 -
D1 Meern De D1 UIT 10.00 -