Deze pagina delen via socialmedia

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma
WEDSTRIJDPROGRAMMA

dinsdag 31 mei 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
C6 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.15 Zelf regelen
D3 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 Zelf regelen
D4 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E7 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E8 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E9 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E12 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen

woensdag 1 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
JG1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
A4 Delta Sports A3 (oefenwed) Thuis 20.30 J. van Tuil
C2 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 Zelf regelen
D1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 Zelf regelen
MD1 Houten MD1 ( oefenwedstrijd) UIT 19.00 -
F2 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
F5 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.50 Zelf regelen
F9 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
MF1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen

donderdag 2 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
D8M Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 Zelf regelen
MD1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 Zelf regelen
O10-1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E3 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
E5 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
ME1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
ME2 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
F7 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen
F10 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 Zelf regelen

vrijdag 3 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
JSP Jeugdsportpas meisjes (deel 4/4) Thuis 18.30 -

zaterdag 4 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
G1G Delta Sports 1 Thuis 11.30 tijd en veld nog o.v.b.
B1 Nieuwland B1 (na comp) Thuis 10.30 ? KNVB
B2 Geinoord N'gein B1 (nieuwe B selectie) Thuis 09.45 ? ?
B4 Toernooi PVCV UIT - -
D8M Toernooi de Meern UIT - -
MD1 Toernooi 't GOOI UIT - -
E1 Toernooi VVIJ UIT - -
E13M Toernooi de Meern UIT - -
ME1 Toernooi NSVV UIT - -
F8M Toernooi MSV'19 UIT - -
Champions training Thuis 08.00 -
Speedy training Thuis 08.00 -

zondag 5 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
C3 Toernooi FC De BILT UIT - -
E2 Toernooi vv De Meern UIT - -

maandag 6 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
B2 Geinoord N'gein B1 (nieuwe selectie) UIT 19.00 -

dinsdag 7 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
VR1 training (nieuwe selectie) Thuis 20.15 -

donderdag 9 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
VR1 training nieuwe selectie Thuis 20.15 -

zaterdag 11 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
B2 Woudenberg B1 (nw. selectie) UIT 13.00 -
B4 Toernooi DVSU UIT - -
B5 Toernooi HSV Zuidvogels UIT - -
MB2 Toernooi vv Slikkerveer UIT - -
MC1 Toernooi TopGirls Arnhem UIT - -
D2 Roda 46 D2 (nieuwe D2) UIT 11.00 -
D3 Toernooi SVF UIT - -
D4 Toernooi DVSU UIT - -
D5 Toernooi DVSU UIT - -
D6 Toernooi BZS UIT - -
E1 Toernooi NEO Borne UIT - -
E2 Toernooi UVV UIT - -
E3 Toernooi BFC UIT - -
E4 Toernooi CDW UIT - -
E5 Toernooi Focus UIT - -
E6 Toernooi BFC UIT - -
E7 Toernooi CDW UIT - -
E8 Toernooi PVC UIT - -
E9 Toernooi CDW UIT - -
E11 Toernooi PVC UIT - -
E12 Toernooi CDW UIT - -
F1 Toernooi UVV UIT - -
F2 Toernooi UVV UIT - -
F3 Toernooi Geinoord UIT - -
F4 Toernooi PVC UIT - -
F5 Toernooi Geinoord UIT - -
F6 Toernooi Geinoord UIT - -
F7 Toernooi UVV UIT - -
F9 Toernooi PVC UIT - -
F10 Toernooi UVV UIT - -
DeltaTiger Toernooi PVC (2 teams) UIT - -

dinsdag 14 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
VR1 training nieuwe selectie Thuis 20.15 -

woensdag 15 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
D1 Sporting 70 D1 (nieuwe D1) UIT 19.00 -

donderdag 16 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
VR1 training nieuwe selectie Thuis 20.15 -

zaterdag 18 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
E2 Toernooi Jonathan UIT - -
E3 Toernooi Jonathan UIT - -
E5 Toernooi DVSU UIT - -
E6 Toernooi Jonathan UIT - -
E7 Toernooi DVSU UIT - -

dinsdag 21 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 training nieuwe selectie Thuis 20.15 -
VR1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 -

donderdag 23 juni 2016

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 training selectie nieuwe selectie Thuis 20.15 -
VR1 training Thuis 19.00 -
Banners

FC Deltasports '95 versie 1.0, juli 2010