Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma
WEDSTRIJDPROGRAMMA

woensdag 26 november 2014

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
11 Jonathan 9 (beker) UIT 20.00 -

donderdag 27 november 2014

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
D5 Delta Sports D7 Thuis 17.45 Zelf regelen
D7 Delta Sports D5 UIT 17.45 -

zaterdag 29 november 2014

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 De Zwerver 1 UIT 14.30 -
2 IJFC 3 UIT 14.30 -
3 UVV 2 UIT 12.30 -
4 CJVV 8 UIT 14.45 -
5 Woudenberg 6 UIT 13.15 -
6 Vreeswijk 3 Thuis 15.00 R. Viejou
7 Benschop 5 UIT 14.30 -
8 Voorwaarts 8 Thuis 12.45 J.G. Hol
9 Domstad Majella 4 Thuis 12.30 R. Scheepmaker ?
10 Voorwaarts 6 Thuis 13.00 ? ?
11 JSV Nieuwegein 9 Thuis 15.00 G.J.P. Scholman
12 Brederodes 6 - uitgesteld - -
G1G VVIJ G1 UIT 13.15 -
VR1 DSS VR1 Thuis 15.00 J.A.W. Metzke
VR2 Elinkwijk VR1 Thuis 12.30 H. Zehenpfenning
A1 Vriendenschaar A1 UIT 14.00 -
A2 SVMM A1 UIT 13.30 -
A3 FZO A1 UIT 12.00 -
A4 Jonathan A2 Thuis 13.00 J. van Tuil ?
A5 Brederodes A1 Thuis 15.00 R. Voll
MA1 SVS MA1 UIT 11.30 -
MA2 Focus 07 MA1 UIT 12.00 -
B1 Geinoord N'gein B1 UIT 12.30 -
B2 CDW B2 Thuis 10.40 C. van Bergen
B3 VVIJ B3 Thuis 13.30 D van Essen
B4 Meern De B5 Thuis 11.30 J.A.N. van Baayen
B5 VRC B5 UIT 13.00 -
B6 Jonathan B7 Thuis 11.00 J. van Tuil
MB1 GeuzenM'meer MB1 UIT 10.00 -
MB2 Jonathan MB1 UIT 10.15 -
C1 VRC C1 UIT 09.45 -
C2 Jonathan C3 UIT 13.00 -
C3 CDW C3 UIT 11.00 -
C4 Kampong C8 UIT 11.30 -
C5 Jonathan C4 UIT 12.45 -
C6 Goy 't C3 Thuis 11.00 L.A. Visser (S10)
C7 Jonathan C10 Thuis 11.00 (S6)
MC1 JSV Nieuwegein MC1 UIT 12.00 -
MC2 Lopik MC1 UIT 10.00 -
D1 Saestum D1 UIT 09.30 -
D2 SVL D1 Thuis 10.45 T. van Gool
D3 FC Driebergen D3 Thuis 09.00 F. de Vries (B6)
D5 FC Driebergen D4 Thuis 09.30 A.W. Zwambach (B4)
D6 CDW D4G Thuis 10.00 C. Carlier (B5)
D7 IJFC D4 UIT 09.00 -
D8 Roda 46 D10 UIT 09.00 -
D9 Saestum D5 UIT 11.45 -
D11M Goy 't, D5M Thuis 09.40 L van Essen
MD1 Vreeswijk MD1 Thuis 09.30 V.C. ten Voorde (B2)
E1 SDO E1 UIT 10.15 -
E2 Saestum E3 UIT 10.30 -
E3 JSV Nieuwegein E2 UIT 09.00 -
E4 Vreeswijk E4 Thuis 08.30 B. van Bon
E5 Bilt De E6 UIT 13.30 -
E6 VRC E5 UIT 09.20 -
E7 Focus 07 E5 UIT 09.00 -
E8 Jonathan E11 UIT 10.45 -
E9 Goy 't E4 Thuis 08.30 (B3)
E10 Bilt De E10 Thuis 08.30 (B4)
E11 HDS E5 UIT 10.00 -
E12 Vriendenschaar E7 Thuis 08.30 (A4)
ME1 Hercules ME2 Thuis 09.40 VR1
ME2 Loosdrecht ME1 UIT 10.15 -
F1 Focus 07 F1 UIT 09.00 -
F2 Brederodes F2 Thuis 08.30 D. Gulikers (B6)
F3 Goy 't F1 UIT 09.30 -
F4 Schalkwijk F1 UIT 10.30 -
F5 Soest SO F5 Thuis 08.30 E. Aarts (D6)
F6 DOSC F6 Thuis 09.30 (A5)
F7 Valleivogels F3 Thuis 09.30 Mark Kamphuis (G1)
F8M Kampong F17 UIT 09.00 -

zaterdag 6 december 2014

TEAM TEGENSTANDER WAAR TIJD SCHEIDSRECHTER
1 GRC-14 1 Thuis 15.00 D. van Wijk
2 Meern De 2 Thuis 12.30 J.P. Been
3 GVVV 3 UIT 15.00 -
4 Kampong 3 UIT 14.45 -
5 VRC 6 Thuis 16.00 J.A.N. van Baayen
6 Benschop 4 Thuis 15.45 R. Viejou
7 JSV Nieuwegein 8 UIT 14.30 -
8 Merino's De 5 Thuis 13.45 J.G. Hol ?
9 Jonathan 6 UIT 14.45 -
10 Brederodes 4 Thuis 14.20 ? ?
11 IJFC 12 Thuis 16.00 J. van Tuil
12 Meern De 7 UIT 11.40 -
G1G CJVV G1 UIT 09.40 -
VR1 IJzendijke VR1 UIT 14.30 -
VR2 Sportlust '46 VR1 UIT 15.00 -
A1 Vreeswijk A1 Thuis 10.20 J. van der Griendt
A2 CDW A2 Thuis 12.45 B. van Dorp (S11)
A3 Meern De A5 Thuis 14.00 R. Voll
A4 Geinoord N'gein A2 UIT 11.30 -
A5 Goy 't A2 UIT 12.15 -
MA1 Saestum MA1 Thuis 15.00 C. van Bergen
MA2 Vriendenschaar MA1 Thuis 14.00 A.A. van Dorp
B1 MSV 19 B1 Thuis 10.45 J.H. Bollen
B2 Schalkwijk B1 UIT 11.00 -
B3 Hercules B5 UIT 16.30 -
B4 DVSU B2 UIT 13.00 -
B5 Focus 07 B3 Thuis 16.15 A.W. Zwambach (B4)
B6 Vreeswijk B3 UIT 12.45 -
MB1 Waterwijk MB1 UIT 15.00 -
MB2 Kampong MB1 UIT 12.30 -
C1 TOV C1 UIT 11.15 -
C2 Saestum C2 Thuis 09.00 M.P.H. van Hoof
C3 Bunnik 73 C2 Thuis 12.50 (S5)
C4 Focus 07 C3 Thuis 12.30 D van Essen
C5 Kampong C4 Thuis 12.30 L.A. Visser (S10)
C6 Vriendenschaar C4 UIT 09.30 -
C7 Vriendenschaar C5 UIT 12.30 -
MC1 TOV MC3 Thuis 11.00 A. Kruisweg (VR2)
MC2 Maarssen MC3 Thuis 12.15 (S11)
D1 VVZ '49 D1 UIT 09.45 -
D2 FC Driebergen D2 UIT 13.00 -
D4M Meern De D4 UIT 10.40 -
D5 Sporting 70 D3 UIT 09.45 -
D6 Goy 't D3 UIT 09.15 -
D7 VVIJ D10 Thuis 11.00 (S1) Guido Burkstra
D8 HDS D4G Thuis 09.30 (S8)
D9 Jonathan D11 Thuis 09.30 ? ?
D11M Brederodes D7M UIT 10.00 -
MD1 Sporting 70 MD3 Thuis 08.45 F. de Vries (B6)
E1 Hooglanderveen E1 Thuis 10.45 L van Essen
E2 VRC E1 Thuis 09.30 B. van Bon
E3 DOVO E3 Thuis 11.45 M. Jones
E4 VVIJ E10 UIT 13.15 -
E5 Geinoord N'gein E5 Thuis 09.30 ? ?
E6 Saestum E5 UIT 08.30 -
E7 SVF E3 UIT 09.15 -
E8 Hercules E8 Thuis 09.30 (S2)
E9 CDW E7 UIT 11.00 -
E10 SV Nieuw Utrecht E2 UIT 09.00 -
E11 Kampong E13 Thuis 09.30 R. Freitas Keijzer (C4)
E12 DOVO E15 UIT 08.30 -
ME1 Focus 07 ME1 UIT 09.00 -
ME2 Graveland 's ME1 Thuis 10.45 (MA1)
F1 Houten F1 Thuis 08.30 (A3) Jan van Hoven
F2 Meern De F4 UIT 08.30 -
F3 VVIJ F5 Thuis 08.30 D. Gulikers (B6) ?
F4 Goy 't F2 Thuis 08.30 (B5)
F5 FC Driebergen F6 UIT 09.45 -
F6 FC Driebergen F10 Thuis 08.30 (B1)
F7 SVMM F2 UIT 09.00 -
F8M SVF F3 Thuis 10.45 (MA2)
Deze pagina delen via socialmedia
Banners

FC Deltasports '95 versie 1.0, juli 2010