Deze pagina delen via socialmedia

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma
WEDSTRIJDPROGRAMMA

dinsdag 23 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
VR1 Berkel VR1 nacompetitie UIT 20.00 Guergouri, KNVB
JO11-2 Hercules JO11-2 Thuis 19.00 Brian van Steenvelt
JO11-5 Bunnik '73 JO11-4 Thuis 18.00 ? ?
JO11-6 Saestum JO11-2 Thuis 19.00 Nienke Buwalda (MO13-1)

woensdag 24 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO13-5 Delta Sports JO11-2/3 heel VELD Thuis 19.00 Brian van Steenvelt
JO12-1 Kampong JO12-1 (oefen) UIT 18.00 -
JO11-2 Delta Sports JO13-5 heel VELD UIT 19.00 -
JO11-3 Delta Sports JO13-5 heel VELD UIT 19.00 -
JO11-8M Meern De MO13-1 (oefen) Thuis 19.00 R.J.A. Visser (JO17-5)
JO9-3 SVM JO9-1 UIT 18.00 -
JO9-4 Jonathan JO9-8 Thuis 18.00 Oliver Vincent (JO13-2)

donderdag 25 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO17-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-1 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-4 Toernooi BFC UIT - -
MO11-1 Toernooi Saestum UIT - -

vrijdag 26 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. training VR 35+ Thuis 19.00 -
JO17-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-1 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -

zaterdag 27 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
2 Breukelen fc UIT 14.30 -
3 Roda 46 3 UIT 13.00 -
JO19-1 Zeeburgia JO19-1 (nacompetitie) Thuis 17.00 P.R. Kamlag
MO19-1 Odijk MO19-1 UIT 13.00 -
JO17-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO15-2 Delta Sports 95 toernooi Thuis 09.00 -
JO15-5 Delta Sports 95 toernooi Thuis 09.00 -
JO15-6 Delta Sports 95 toernooi Thuis 09.00 -
MO15-1 Zwaluwen Utrecht 11 MO15-2 Thuis 12.00 A.W. Zwambach
JO14-2 Delta Sports 95 toernooi Thuis 09.00 -
JO13-1 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-3 Toernooi Desto UIT - -
JO13-4 Toernooi NSC Nijkerk UIT - -
JO13-6 Toernooi Desto UIT - -
MO13-1 Zwaluwen Utrecht 11 MO13-1 Thuis 10.30 R.J.A. Visser (JO17-5)
JO12-1 Toernooi Juliana Cup Malden UIT - -
JO12-2 Toernooi Juliana Cup Malden UIT - -
JO11-1 Toernooi Unitas '30 Etten-Leur UIT - -
JO11-2 Toernooi VVZ UIT - -
JO11-3 Toernooi Desto UIT - -
JO11-5 Toernooi Desto UIT - -
JO10-1 Toernooi URK UIT - -
JO10-2 Toernooi Desto UIT - -
JO10-4 Toernooi VVZ UIT - -
JO10-5 Toernooi Desto UIT - -
JO9-1 Toernooi Wieldrecht UIT - -
JO9-2 Toernooi Vriendenschaar UIT - -
JO9-3 Toernooi Desto UIT - -
JO9-4 Toernooi VVZ UIT - -
JO9-8M Bunnik '73 JO9-2 Thuis 09.30 Nienke Buwalda (MO13-1) ?
JO8-1 DVSU JO8-1 Thuis 09.30 Brian van Steenvelt
DeltaTiger 6 tegen 6 oefendag Thuis 09.30 -

zondag 28 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO17-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-1 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -
JO13-2 Monchengladbach (int. toernooi) UIT - -

maandag 29 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. Keepers Thuis 18.00 hele avond veld 4
JO19-1 training Thuis 20.15 veld 3
JO17-1 training Thuis 20.15 veld 1
JO17-2 training (combi met O15-1) Thuis 19.00 veld 3
JO17-3 training Thuis 20.15 veld 5A
JO15-1 training (combi met O17-2) Thuis 19.00 veld 3
MO15-1 training Thuis 19.00 veld 1A
JO14-1 training Thuis 19.00 veld 1B
JO12-1 training Thuis 19.00 veld 2A
JO11-2 training Thuis 18.00 veld 1B
JO11-8M Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 3B
JO10-3 training Thuis 18.00 veld 1A
JO8-2M training Thuis 18.00 veld 3A

dinsdag 30 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. Geen Keepers trainingen - - -
1 training Thuis 20.15 veld 3A
2 training Thuis 20.15 veld 3B
VR1 training Thuis 20.15 veld 1A
VR2 training Thuis 20.15 veld 1B
JO17-4 training Thuis 19.00 veld 6A
JO17-5 training Thuis 19.00 veld 6B
JO17-6 training Thuis 19.00 veld 5A
JO17-7 training Thuis 19.00 veld 5B
MO17-1 training Thuis 19.00 veld 1A
JO15-5 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 veld 3
JO15-6 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 veld 2
JO13-6 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 1
MO13-1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 veld 4
JO12-3 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 3
JO11-1 MSV 19 JO11-1 11 vs 11 UIT 18.30 -
JO11-5 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 4A
JO10-4 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2B
JO10-5 training Thuis 18.00 veld 5A
JO10-6 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2A
JO10-7 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 4B

woensdag 31 mei 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
3 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
4 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
5 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
6 training Thuis 20.15 alles behalve 1& 3 (laatste training)
7 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
8 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
9 training Thuis 20.15 alles behalve 1 & 3 (laatste training)
10 training Thuis 20.15 veld 3A
11 training Thuis 20.15 veld 3B
G1G training (optie) Thuis 19.00 veld 5A
JG1 training (optie) Thuis 18.00 veld 5A
JO19-1 Goy 't JO19-1 UIT 20.30 Ghijsen, KNVB
JO19-5 Houten JO19-3 Thuis 20.15 J. van Tuil (veld 1)
JO17-2 training (combi met O15-1) Thuis 19.00 veld 3
JO17-3 training Thuis 19.00 veld 2A
JO15-1 training (combi met O17-2) Thuis 19.00 veld 3
JO13-3 training Thuis 18.00 veld 5B
JO12-1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 19.00 veld 1
JO12-2 training Thuis 19.00 veld 4A
JO9-1 training Thuis 18.00 veld 6A
JO9-2 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 4A
JO9-3 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 4B
JO9-6 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 6B
JO9-7 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2B
JO9-10M training Thuis 18.00 veld 2A
DeltaTiger training Thuis 18.00 veld 3
Champions training Thuis 18.00 veld 1
Speedy training Thuis 18.00 veld 1

donderdag 1 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. Keepers (Veld 6) Thuis 18.00 veld 6
1 training Thuis 20.15 veld 1B
2 training Thuis 20.15 veld 1A
VR1 training Thuis 20.15 veld 3A
VR2 training Thuis 20.15 veld 3B
JO19-1 training Thuis 19.00 veld 3
JO17-1 training Thuis 19.00 veld 1
MO17-1 training Thuis 19.00 veld 4A
JO15-2 training Thuis 19.15 veld 4B
MO15-1 training Thuis 19.00 veld 2B
MO13-1 training Thuis 19.00 veld 2A
JO11-1 training Thuis 17.45 veld 1B
MO11-1 training Thuis 18.00 veld 5B
JO10-1 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 3A
JO10-2 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 3B
JO10-3 training Thuis 18.00 veld 5A
JO9-5 Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2A
JO9-8M training Thuis 18.00 veld 1A
JO8-2M Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 4B

vrijdag 2 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. training VR35+ Thuis 19.00 -

zaterdag 3 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
2 Nacompetitie (o.v.b.) Thuis 14.30 Tijd onder voorbehoud
JO17-1 Toernooi Delta CUP Thuis - -
MO17-1 Intern toernooi Venray UIT - -
MO15-1 Toernooi Diva Cup Desto UIT - -
JO14-2 Lommel Trophy Belgium 2-5 MEI UIT - -
JO13-3 Toernooi Buitenboys UIT - -
JO13-6 Toernooi Buitenboys UIT - -
JO12-1 Toernooi Buitenboys UIT - -
JO12-3 Toernooi Buitenboys UIT - -
JO11-3 Toernooi Quick A'Foort UIT - -
JO11-5 Toernooi Quick A'Foort UIT - -
JO10-1 Saestum 9 vs 9 toernooi UIT - -
JO10-2 Saestum E-Top UIT - -
JO9-2 Toernooi Hoogland UIT - -
JO9-4 Toernooi Hoogland UIT - -

zondag 4 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO17-1 Toernooi Delta CUP Thuis - -
MO17-1 Intern toernooi Venray UIT - -

dinsdag 6 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
1 training Thuis 20.15 veld 1B
2 training Thuis 20.15 veld 1A
VR1 training Thuis 20.15 veld 3A
VR2 training Thuis 20.15 veld 3B
JO19-1 traning nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO19-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1B
JO17-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3A
JO17-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3B
JO17-3 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 2B
JO15-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO13-1 training Thuis 18.00 veld 1A
JO11-2 SCH '44 JO11-2/3 (11 vs 11) Thuis 19.00 veld 4

woensdag 7 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
MO19-1 Nieuwe meidengroepen Thuis 18.00 veld 3 (18:00 - 20:15)
JO12-1 training Thuis 19.00 veld 1A
JO9-1 training nieuwe selectie O91-O97 Thuis 18.00 veld 1
JO9-10M Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2A
JO8-1 training nieuwe selectie O81-O87 Thuis 18.00 veld 3

donderdag 8 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
1 training Thuis 20.15 veld 1B
2 training Thuis 20.15 veld 1A
VR1 training Thuis 20.15 veld 3A
VR2 training Thuis 20.15 veld 3B
JO19-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO19-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1B
MO19-1 training nieuwe meiden Thuis 18.00 veld 3: 18:00 t/m 20:15
JO17-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3A
JO17-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3B
JO17-3 training nieuwe selectie Thuis 19.00 velld 4A
JO15-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 4B
MO13-1 training - 18.00 veld 2A
JO11-1 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1
JO11-2 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1
JO9-8M Ouder & Kind wedstrijd Thuis 18.00 veld 2A

vrijdag 9 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. training VR35+ Thuis 19.00 -
G1G training Thuis 19.00 -

zaterdag 10 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
2 Nacompetitie (o.v.b.) UIT - -
JO19-1 Soest SO JO19-1 Thuis 14.30 L. Smit
MO17-1 Toernooi Eldenia UIT - -
MO13-1 Toernooi BZS UIT - -
JO12-1 Toernooi JSV Nieuwegein UIT - -
JO12-3 Toernooi Hoogland (10-15 UUR) UIT 10.00 -

zondag 11 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO9-8M Toernooi OJC Rosmalen UIT 10.00 -
JO9-10M Toernooi OJC Rosmalen UIT 10.00 -

maandag 12 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO19-1 training nieuwe selectie Thuis 20.15 veld 1A
JO19-2 training nieuwe selectie Thuis 20.15 veld 1B
JO17-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO17-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1B
JO17-3 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3A
JO15-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3B
JO11-1 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1
JO11-2 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1
JO9-1 training (O91 - O9-4 nieuw) Thuis 18.00 veld 3B
JO8-1 training (O8-1 - O8-4 nieuw) Thuis 18.00 veld 3A

dinsdag 13 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
1 training Thuis 20.15 veld 1B
2 training Thuis 20.15 veld 1A
VR1 training Thuis 20.15 veld 3A
VR2 training Thuis 20.15 veld 3B
MO19-1 training meiden groepen Thuis 18.00 18:00 - 20:15: veld 3

woensdag 14 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
JO17-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO17-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1B
JO17-3 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3A
JO15-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 3B
JO9-1 training (O91 - O9-7 nieuw) Thuis 18.00 veld 1
JO8-1 training (O8-1 - O8-7 nieuw) Thuis 18.00 veld 3

donderdag 15 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
1 training Thuis 20.15 veld 1B
2 training Thuis 20.15 veld 1A
VR1 training Thuis 20.15 veld 3A
VR2 training Thuis 20.15 veld 3B
JO19-1 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1A
JO19-2 training nieuwe selectie Thuis 19.00 veld 1B
MO19-1 training meiden groepen Thuis 18.00 18:00 - 20:15: veld 3
JO11-1 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1
JO11-2 training nieuwe selectie Thuis 18.00 veld 1

vrijdag 16 juni 2017

team tegenstander waar tijd scheidsrechter
Alg. training VR35+ Thuis 19.00 -
Banners

FC Deltasports '95 versie 1.0, juli 2010