• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • 11 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barbé, RobinTeamspeler
    Beem, Jordan vanTeamspeler
    Bron, TimTeamspeler
    Buyl, MaikelTeamspeler
    Dijk, Wilco vanTeamspeler
    Driessen, DaniëlTeamspeler
    Engelberts, BoazTeamspeler
    Knegt, Ruben deTeamspeler
    Lagerweij, TomTeamspeler
    Prophitius, DanielTeamspeler
    Scheepmaker, PatrickTeamspeler
    Stekelenburg, WouterTeamspeler
    Velde, Matteo van derTeamspeler
    Vries, Timo deTeamspeler
    Wamelink, LeviTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Barbé, RickOverige stafTeammanager
    Gulikers, TheiOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 13:30Delta Sports '95 FC 11 - JSV Nieuwegein 8Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    5 okt. 11:30Geinoord Nieuwegein 6 - Delta Sports '95 FC 11Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
    12 okt. 13:45Delta Sports '95 FC 11 - IJFC 11Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 811002023
    2Geinoord Nieuwegein 610101101
    3JSV Nieuwegein 810101101
    4Lopik 510101101
    5Vreeswijk 510101101
    6Brederodes 600000000
    7Brederodes 700000000
    8Focus '07 700000000
    9IJFC 1100000000
    10Montfoort S.V.'19 700000000
    11Vriendenschaar 500000000
    1211100102-20

    Poulestanden Delta Sports '95 FC 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odin 1132109547
    2Rivierwijkers 8320112666
    3113102710-33
    4VSC 103012613-71
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.Houten 8 - 112 - 0
    14 sep.Rivierwijkers 8 - 117 - 2
    7 sep.VSC 10 - 111 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.