• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • 2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heinen, GijsTeamspeler
    Helms, SimonTeamspeler
    Hogervorst, IvanTeamspeler
    Kleijn, MaxTeamspeler
    Vreden, Rody deTeamspeler
    Weenink, NielsTeamspeler
    Wennekes, LarsTeamspeler
    Wurf, Boy van derTeamspeler
    Wurf, Nigel van derTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Korte, Geert deMedische stafVerzorger
    Korte, Geert deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 12:00CDW 2 - Delta Sports '95 FC 2Sportpark Mariënhoeve
    22 okt. 20:30Houten 3 - Delta Sports '95 FC 2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    26 okt. 12:30Delta Sports '95 FC 2 - ZOB 3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    2 nov. 12:00Loosdrecht 2 - Delta Sports '95 FC 2Sportpark Hallinckveld
    9 nov. 12:30Delta Sports '95 FC 2 - Woudenberg 2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WV-HEDW 4431093610
    2Valleivogels 2430111479
    3Elinkwijk 2430113859
    4Loosdrecht 232109637
    5Woudenberg 242029456
    6Meern De 2420210916
    7Odysseus '91 242026516
    8Merino's de 2420278-16
    9CDW 2411279-24
    10Eemdijk 211002113
    112310257-23
    12GVVV 2310229-73
    13ZOB 34013413-91
    14IJFC 24004311-80

    Poulestanden Delta Sports '95 FC 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 221108534
    2221105414
    3CJVV 3200237-40

    Poulestanden Delta Sports '95 FC 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1200000000
    2Houten 300000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.2 - Valleivogels 22 - 3
    9 okt.JO15-2 - VVJ JO15-1
    5 okt.JO12-1 - OSM JO12-1