• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • 7 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Miltenburg, Jordy vanTeamspeler
    Petit, GuidoTeamspeler
    Steenbergen, MennoTeamspeler
    Veenbrink, DennisTeamspeler
    Vercammen, OscarTeamspeler
    Visser, LieuweTeamspeler
    Wal, Sietze van derTeamspeler
    Westerveld, TimoTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wal, Sietze van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 13:15IJFC 10 - Delta Sports '95 FC 7Sportpark Groenvliet
    1 dec. 14:45Delta Sports '95 FC 7 - Geinoord Nieuwegein 7Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    8 dec. 14:30Lopik 4 - Delta Sports '95 FC 7Sportpark "Lopik"
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Focus '07 687012882021
    2Faja Lobi KDS 675111915416
    3Brederodes 575021911815
    4Meern De 884132415913
    5DVSU 584132117413
    6JSV Nieuwegein 773221917211
    7Lopik 463121211110
    8 783142325-210
    9Geinoord Nieuwegein 783051017-79
    10IJFC 107214171707
    11Za 055005423-190
    12OSM '75 57007727-200

    Poulestanden Delta Sports '95 FC 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 6321012667
    2Odin 113111710-34
    3 73102121113
    4DVSU 431021014-43
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov. 7 - DVSU 52 - 4
    17 nov.Faja Lobi KDS 6 - 74 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.