• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • Dagelijks bestuur

    FunctieNaamMobielE-mail
    Voorzitter.Cees Hogenesvoorzitter@deltasports.nl
    Vice-voorzitter Sander van Luijkvicevoorzitter@deltasports.nl
    PenningmeesterWilfried Hesspenningmeester@deltasports.nl
    SecretarisTheun Helms06-20436871secretaris@deltasports.nl
  • Wedstrijdsecretariaat

    FunctieNaamMobielE-mail
    JO13 t/m JO19Theun Helms06-20436871theun.helms@deltasports.nl
    JO8 t/m JO12Leida Hogenes06-49131570leida.hogenes@deltasports.nl
    Senioren en GLia Vergunst-Vellekoop06-30602389lia.vergunst@deltasports.nl
    Vrouwen en MeidenJohn van Wijk06-11058248john.vanwijk@deltasports.nl
    ZaalJohn Neilen06-55743719john.neilen@deltasports.nl
  • EHBO

    NaamMobielE-mail
    Emilie Mol06 2070 3063ehbo@deltasports.nl
  • Jeugdcommissie

    FunctieNaamMobielE-mail
    VoorzitterPeter Wegereef a.i.voorzitter-jeugd@deltasports.nl
    Technisch coördinator bovenbouwHerman Wallenburgherman.wallenburg@deltasports.nl
    Technisch coördinator onderbouwVacature
    Coördinator JO18-JO19 standaardteamsThei Gulikers06-27883607thei.gulikers@deltasports.nl
    Coördinator JO15-JO16-JO17 standaardteamsPeter Wegereef06-27466660peter.wegereef@deltasports.nl
    Coördinator JO13-JO14 standaardteamsNiels Beijer06-40004128niels.beijer@deltasports.nl
    Coördinator JO10Vacature
    Coördinator JO9Vacature
    Coördinator JO8Vacature
    Coördinator JO5-JO6-JO7 Folkert de Jagerfolkert.dejager@deltasports.nl
  • Commissie Meisjes- en Vrouwenvoetbal

    FunctieNaamMobielE-mail
    VoorzitterJos Konijnvoorzitter-cmv@deltasports.nl
    Algemeen coördinator onderbouwMichelle Kooijmanmichelle.kooijman@deltasports.nl
    Algemeen coördinator bovenbouwSophie Musterssophie.musters@deltasports.nl
    Hoofdgroeptrainer onderbouw vacature
    Hoofdgroeptrainer bovenbouwJurrie van Doornjurrie.vandoorn@deltasports.nl
    CommunicatieadviseurCharl Giesencharl.giesen@deltasports.nl
    Technisch adviseurKlaas Broereklaas.broere@deltasports.nl
  • Seniorencommissie

    FunctieNaamMobielE-mail
    Voorzitter a.i.Cees Hogenescees.hogenes@deltasports.nl
    SecretarisAb Hubers06-12162757ab.hubers@deltasports.nl
    WedstrijdzakenLia Vergunst-Vellekoop06-30602389lia.vergunst@deltasports.nl
    Coördinator standaardteamsHarold Leeman06-39306292harold.leeman@deltasports.nl
  • G-voetbal

    FunctieNaamMobielE-mail
    Coördinator G-teamsAndré van Dorp06-51840833andre.vandorp@deltasports.nl
  • Zaalvoetbalcommissie

    FunctieNaamMobielE-mail
    VoorzitterJohn Neilen06-55743719john.neilen@deltasports.nl
    CoördinatorBarry Reinhard06-22300934barry.reinhard@deltasports.nl
  • Tuchtcommissie

    NaamMobielE-mail
    Co van Santen06-51615395tuchtdeltasports@live.nl
    Bert de Koningtuchtdeltasports@live.nl
    Hanneke Ockhuisentuchtdeltasports@live.nl
  • Vertrouwenspersoon

    NaamMobielE-mail
    Mieke Ligtenberg06-48339360mieke.ligtenberg@deltasports.nl
  • Toernooicommissie

    NaamMobielE-mail
    Peter Wegereef06-27466660peter.wegereef@deltasports.nl
    John van Wijk06-11058248john.vanwijk@deltasports.nl
  • Scheidsrechterscommissie

    NaamMobielE-mail
    Evert de Graaf06-53234624evert.degraaf@deltasports.nl
    Jeroen Manschotjeroen.manschot@deltasports.nl
    Peter Hoogewoningphoogewoning@gmail.com
  • Ledenadministratie

    NaamE-mail
    Lia Vergunstledenadministratie@deltasports.nl
  • Clubhuiscommissie

    NaamMobielE-mail
    Thei Gulikers 06 - 2788 3607kantine@deltasports.nl
  • Complexbeheer

    NaamTelefoonE-mail
    Vacaturecomplexbeheer@deltasports.nl
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaamMobielE-mail
    VoorzitterSietze van der Wal06 - 49 20 75 57sponsoring@deltasports.nl
    LidKees van der Slootsponsoring@deltasports.nl
  • Kledingcommissie

    FunctieNaamMobielE-mail
    LidIris Kuster06-51512560iris.kuster@deltasports.nl
    LidEsther Warmerdamesther.warmerdam@deltasports.nl