• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • G1 VE Zaterdag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dahmani, AbdelilahTeamspeler
    Hessing, SamanthaTeamspeler
    Jimenez Galino, EmilioTeamspeler
    Kamphuis, MarkTeamspeler
    Valkenburg, MikaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wagensveld, DikTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 nov. 18:00Delta Sports '95 FC JO10-3 - DVSU JO10-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    13 nov. 20:10BZVV 2 - Delta Sports '95 FC 3Stinzenhal
    13 nov. 20:15Delta Sports '95 FC 13 - FC Driebergen 3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    15 nov. 19:15Delta Sports '95 FC 2 - VVU Ardahanspor 1Dome, The
    15 nov. 20:00CDW 45+2 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark Mariënhoeve
    15 nov. 20:10Delta Sports '95 FC 6 - Bilt De FC 6Dome, The
    15 nov. 20:30't Goy 45+1 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark Mariënhoeve
    15 nov. 21:00Delta Sports '95 FC 45+1 - Houten 45+1Sportpark Mariënhoeve
    15 nov. 21:05Delta Sports '95 FC 9 - Hercules 23Dome, The
    15 nov. 22:00Delta Sports '95 FC 7 - Hercules 13Dome, The
    16 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-3 - DEV Doorn JO8-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO9-1 - Maarssen JO9-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-1 - FC Aalsmeer JO8-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-2 - VVIJ JO8-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:30CDW JO17-4 - Delta Sports '95 FC JO17-2Sportpark Mariënhoeve
    16 nov. 08:30Bilt De FC JO13-2 - Delta Sports '95 FC JO13-2Sportpark Weltevreden
    16 nov. 08:30VSC JO11-1 - Delta Sports '95 FC JO11-4Sportpark Koningsweg
    16 nov. 08:30Sporting '70, JO9-3M - Delta Sports JO9-8MSportpark Voordorp
    16 nov. 08:30Sporting '70 JO10-3 - Delta Sports '95 FC JO10-5Sportpark Voordorp
    16 nov. 08:30Houten JO11-4 - Delta Sports JO11-5MSportpark Oud Wulven
    16 nov. 08:30Houten JO12-1 - Delta Sports '95 FC JO12-1Sportpark Oud Wulven
    16 nov. 08:45Delta Sports JO13-6M - VVIJ JO13-3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:45SVF JO12-1 - Delta Sports '95 FC JO12-3Sportpark De Nieuwe Kamp
    16 nov. 08:45Focus '07 JO11-4 - Delta Sports '95 FC JO11-6Sportpark Parijsch
    16 nov. 08:50Delta Sports '95 FC MO11-1 - Houten MO11-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 08:50Delta Sports '95 FC MO13-1 - Atletico Club Amsterdam MO13-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 09:00Delta Sports '95 FC JO14-5 - Hercules JO14-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 09:00Delta Sports '95 FC MO13-2 - DVSU MO13-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    16 nov. 09:00Candia '66 JO15-2 - Delta Sports '95 FC JO15-3Sportpark Candia'66
    16 nov. 09:00SVM JO8-1 - Delta Sports '95 FC JO8-4Sportpark Van Eck
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.