• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • G2 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bezembinder, LarsTeamspeler
    Bossenbroek, TimTeamspeler
    Drogenbroek, IlvyTeamspeler
    Drogenbroek, Laszlo vanTeamspeler
    Elst, Marvin vanTeamspeler
    Linden, Ricardo van derTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fortuin, FredOverige stafTeammanager
    Smit, KoenLokale stafassistent trainer
    Viegen, Ed vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 20:10Voorwaarts 3 - Delta Sports '95 FC 3Weide Wereld
    30 sep. 19:00Soest SO JO16-1 - Delta Sports '95 FC JO16-1Sportpark Bosstraat-Oost
    30 sep. 21:00Delta Sports '95 FC 4 - HMS 3Dome, The
    30 sep. 21:55Al-Andalus 3 - Delta Sports '95 FC 1Bilt, Sporthal, de
    2 okt. 19:10Delta Sports '95 FC 2 - Kosterman 6Dome, The
    2 okt. 20:10Vreeswijk 4 - Delta Sports '95 FC 5Helsdingen
    3 okt. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-2 - SCH '44 JO8-1Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:30Delta Sports '95 FC JO11-3 - Kampong JO11-3Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:30Delta Sports '95 FC JO9-1 - Sporting '70 JO9-1Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-6 - Houten JO8-4Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-5 - IJFC JO8-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:30Houten JO12-2 - Delta Sports '95 FC JO12-3Sportpark Oud Wulven
    3 okt. 08:30Nieuwland ASC MO10-1 - Delta Sports '95 FC MO10-2Sportpark Nieuwland
    3 okt. 08:30Hercules JO9-1 - Delta Sports '95 FC JO9-2Sportpark Voordorp
    3 okt. 08:30UVV MO13-1 - Delta Sports '95 FC MO13-1Sportpark De Paperclip
    3 okt. 08:45Delta Sports '95 FC MO12-1 - Bunnik '73 JO12-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:45Delta Sports '95 FC JO12-1 - Candia '66 JO12-1Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 08:45Focus '07 JO8-2 - Delta Sports '95 FC JO8-3Sportpark Parijsch
    3 okt. 08:45FC Driebergen JO8-2 - Delta Sports '95 FC JO8-4Sportpark De Woerd
    3 okt. 09:00Delta Sports '95 FC JO14-1 - Kampong JO14-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:00Delta Sports '95 FC JO13-2 - Maarssen JO13-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:00Delta Sports '95 FC MO13-2 - AFC Quick 1890 MO13-1Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:00VVIJ JO13-1 - Delta Sports '95 FC JO13-1Sportpark Groenvliet
    3 okt. 09:00Vliegdorp 't vv JO10-1 - Delta Sports '95 FC JO10-2Sportpark Kerklaan
    3 okt. 09:30Delta Sports '95 FC MO10-1 - Vreeswijk MO10-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:30Delta Sports '95 FC JO10-5 - Montfoort S.V.'19 JO10-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:30Delta Sports '95 FC JO10-3 - FC Driebergen JO10-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:30Delta Sports '95 FC JO9-3 - CDW JO9-2Sportpark De Kruisboog
    3 okt. 09:30IJFC JO9-3 - Delta Sports '95 FC JO9-5Sportpark Groenvliet
    3 okt. 09:30Bilt De FC JO13-4 - Delta Sports '95 FC JO13-4Sportpark Weltevreden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.