• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO10-2 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Groenewold, OlafTeamspeler
    Hoogeveen, MaximeTeamspeler
    Woudenberg, Stan vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Post, EdwinTechnische stafTrainer/coach
    Tak, DaniëlTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 18:15Delta Sports '95 FC JO10-3 - FC Driebergen JO10-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    28 mei. 19:30Delta Sports '95 FC JO16-5 - OSM '75 JO16-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    28 mei. 20:00Breukelen FC JO19-2 - Delta Sports '95 FC JO19-4Sportpark Broekdijk-Oost
    29 mei. 18:00Delta Sports '95 FC JO10-1 - JSV Nieuwegein JO10-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    29 mei. 18:30IJFC JO9-4 - Delta Sports '95 FC JO9-4Sportpark Groenvliet
    29 mei. 19:00VVZA JO11-4 - Delta Sports '95 FC JO11-7Sportpark Emiclaer
    29 mei. 20:15Delta Sports '95 FC 4 - DHSC 7Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 09:45Delta Sports '95 FC JO11-4 - CDW JO11-3GSportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 09:45Delta Sports '95 FC JO13-2 - Achterveld SV JO13-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 10:00CDW JO13-2007-1 - Delta Sports JO13-2007-1Sportpark Mariënhoeve
    1 jun. 10:00Vriendenschaar JO9-2 - Delta Sports '95 FC JO9-8Sportpark Terweijde
    1 jun. 11:00Bilt De FC JO11-6 - Delta Sports '95 FC JO11-6Sportpark Weltevreden
    1 jun. 11:15Delta Sports '95 FC 5 - DHSC 5Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 11:15Roda '46 JO16-1 - Delta Sports '95 FC JO16-1Sportpark Burg.Buiningpark
    1 jun. 11:30Delta Sports '95 FC JO11-1 - Hooglanderveen JO11-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 12:30Delta Sports '95 FC 3 - Vreeswijk 2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 13:00Sterrenwijk 4 - Delta Sports '95 FC 10Sportpark Zoudenbalch
    1 jun. 13:15Delta Sports '95 FC 4 - VVU Ardahanspor 3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 13:15Delta Sports '95 FC VR3 - Oranje - Wit VR1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 13:30Zwaluwen Utrecht '11 3 - Delta Sports '95 FC 12Sportpark Welgelegen
    1 jun. 14:30Delta Sports '95 FC 1 - OSV 1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 15:15Delta Sports '95 FC 6 - IJFC 6Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 15:15Delta Sports '95 FC VR2 - JSV Nieuwegein VR1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    1 jun. 15:30csv Apeldoorn JO19-1 - Delta Sports '95 FC JO19-1Sportpark Orderbos
    3 jun. 20:15Delta Sports '95 FC JO19-2 - Hercules JO19-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    4 jun. 19:30Geinoord Nieuwegein 5 - Delta Sports '95 FC 6Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
    5 jun. 18:30Delta Sports '95 FC JO9-3 - JSV Nieuwegein JO9-6Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    5 jun. 18:30JSV Nieuwegein JO8-5 - Delta Sports '95 FC JO8-5Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    8 jun. 09:30Jonathan JO8-6 - Delta Sports '95 FC JO8-4Sportpark Achter 't Slot
    8 jun. 12:00Delta Sports '95 FC 6 - Lopik 3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 39