• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO13-7 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Duin, Vincent van derTeamspeler
    Lansing, JesseTeamspeler
    Polfliet, LucaTeamspeler
    Tellinga, DuncanTeamspeler
    Vulpen, Timo vanTeamspeler
    Wildenbeest, LukaTeamspeler
    Woudenberg, Jort vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogervorst, IvanTechnische stafTrainer/coach
    Tienhoven, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 jun. 10:00CDW JO13-2007-1 - Delta Sports JO13-2007-1Sportpark Mariënhoeve
  • Poulestanden Delta Sports JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong JO13-2007-13300271269
    2JO13-73201911-26
    3Houten JO13-73102418-143
    4Jonathan JO13-2007-23003414-100

    Poulestanden Delta Sports JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7JO13-7115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden Delta Sports JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CDW JO13-2007-111003303
    2JO13-710013300

    Poulestanden Delta Sports JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO13-2007-199005294327
    2AFC Quick 1890 JO13-2007-186112891919
    3IJsselmeervogels JO13-2007-1952232102217
    4Spakenburg JO13-2007-195042016415
    5CDW JO13-2007-184222116514
    6JO13-784132620613
    7NVC JO13-2007-183231818011
    8Jonathan JO13-2007-291171145-344
    9VVZA JO13-2007-19108933-243
    10Sparta Nijkerk JO13-2007-29018647-411
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.JO13-7 - Jonathan JO13-2007-26 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.