• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altorffer, OlafTeamspeler
    Arkel, Stijn vanTeamspeler
    Gregorius, YannickTeamspeler
    Lommers, StijnTeamspeler
    Luijk, Bas vanTeamspeler
    Marchi, FabioTeamspeler
    Maurik, Mike vanTeamspeler
    Renardus, DanilloTeamspeler
    Rill, RedmarTeamspeler
    Ruiter, NoahTeamspeler
    Smeets, JasperTeamspeler
    Vermaat, Bernard-PaulTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische staf
    Creutzburg, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 15:15VVIJ JO17-1 - Delta Sports '95 FC JO17-1Sportpark Groenvliet
    13 apr. 10:30Delta Sports '95 FC JO17-1 - SDO JO17-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVCV JO17-116123146182839
    2Victoria JO17-116121345172837
    3Huizen JO17-116113236142236
    4Hoogland JO17-115102337211632
    5Spakenburg JO17-11683535201527
    6Waterwijk asc JO17-2167184233922
    7NVC JO17-1167183631522
    8VVIJ JO17-1167183530522
    9JO17-1163671728-1115
    10MSV '19 JO17-11633102345-2212
    11Pancratius Rksv JO17-11611141569-544
    12SDO JO17-11511131960-413

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO17-133009369
    2't Goy JO17-1320110736
    3DOVO JO17-23102121203
    4VVIJ JO17-23003110-90

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda '46 JO17-11100121113
    2Kolping Boys JO17-11100110113
    3Hoofddorp s.v. JO17-111006063
    4Volendam (rkav) JO17-211006063
    5Zeeburgia avv JO17-211006063
    6RAP sv. JO17-111006243
    7Always Forward JO17-111005143
    8Bloemendaal JO17-111005143
    9Waterwijk asc JO17-111005233
    10WV-HEDW JO17-1 (zat)11003033
    11KFC JO17-211004223
    12Abcoude fc JO17-111003123
    13Buitenveldert sc. JO17-111003123
    14DWS afc JO17-111003123
    15Hollandia JO17-211003123
    16IJsselmeervogels JO17-111002023
    17UVV JO17-111002023
    18AFC 34 JO17-111004313
    19UNO vv JO17-111003213
    20Victoria JO17-111003213
    21MSV '19 JO17-111002113
    22Buitenveldert sc. JO17-111001013
    23DCG Rksv JO17-111001013
    24DOVO JO17-111001013
    25ST Schagen/SRC JO17-111001013
    26Argon JO17-111003303
    27Purmersteijn JO17-111003303
    28Houten JO17-111001103
    29OFC JO17-111001103
    30PVCV JO17-111001103
    31JO17-111001103
    32Hooglanderveen JO17-111000003
    33Huizen JO17-110013300
    34WSV 1930 JO17-110013300
    35Swift JO17-110011100
    36Jonathan JO17-110011100
    37Meern De JO17-110011100
    38sva Papendorp JO17-110011100
    39JSV Nieuwegein JO17-110010000
    40FC Uitgeest JO17-1100134-10
    41Hillegom sv JO17-1100123-10
    42Nieuw West United SV JO17-1100123-10
    43Meern De JO17-2100112-10
    44AFC 34 JO17-1100101-10
    45Hoogland JO17-1100101-10
    46Koninklijke HFC JO17-2100101-10
    47Soest SO JO17-2100101-10
    48Zeeburgia avv JO17-1100124-20
    49DEM (RKVV) JO17-2100113-20
    50Hoofddorp s.v. JO17-2100113-20
    51AFC Quick 1890 JO17-1100113-20
    52Zouaven (de) JO17-1100113-20
    53Hercules JO17-1100102-20
    54VVIJ JO17-1100102-20
    55Spakenburg JO17-1100125-30
    56Waterwijk asc JO17-2100103-30
    57NVC JO17-1100126-40
    58Dijk De asv JO17-1100115-40
    59Purmersteijn JO17-2100115-40
    60FC Amsterdam JO17-1100106-60
    61DIOS sv. JO17-1100106-60
    62HSV JO17-1100106-60
    63DESTO JO17-11001112-110
    64Assendelft JO17-11001011-110

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. JO17-111007253
    2UVV JO17-111006153
    3Kolping Boys JO17-111004043
    4JO17-111004223
    5ADO '20 JO17-111003123
    6Roda '46 JO17-111003123
    7Always Forward JO17-111002023
    8Argon JO17-111003213
    9Bloemendaal JO17-111002113
    10Waterwijk asc JO17-111002113
    11UNO vv JO17-111001013
    12Victoria JO17-111003303
    13ST Schagen/SRC JO17-111002203
    14Hooglanderveen JO17-111001103
    15RAP sv. JO17-110013300
    16KFC JO17-210012200
    17OFC JO17-110011100
    18PVCV JO17-110011100
    19Buitenveldert sc. JO17-1100123-10
    20Foresters (de) JO17-1100112-10
    21Houten JO17-1100112-10
    22Zeeburgia avv JO17-2100101-10
    23Buitenveldert sc. JO17-1100124-20
    24DWS afc JO17-1100113-20
    25Volendam (rkav) JO17-2100113-20
    26MSV '19 JO17-1100102-20
    27Abcoude fc JO17-1100103-30
    28DCG Rksv JO17-1100115-40
    29Zaanlandia JO17-1100104-40
    30AFC 34 JO17-1100127-50
    31Hollandia JO17-2100116-50

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO17-1 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UVV JO17-111006243
    2Bloemendaal JO17-111005143
    3IJsselmeervogels JO17-111005323
    4Kolping Boys JO17-111004223
    5WV-HEDW JO17-1 (zat)11001013
    6Hooglanderveen JO17-111002203
    7Argon JO17-111000003
    8Always Forward JO17-100000000
    9Roda '46 JO17-100000000
    10UNO vv JO17-110012200
    11Waterwijk asc JO17-110010000
    12ADO '20 JO17-1100101-10
    13Victoria JO17-1100135-20
    14Hoofddorp s.v. JO17-1100124-20
    15ST Schagen/SRC JO17-1100126-40
    16JO17-1100115-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.JO17-1 - MSV '19 JO17-12 - 3
    23 mrt.JO17-1 - Waterwijk asc JO17-23 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.