• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Burik, Dion vanTeamspeler
    Kleijn, MaxTeamspelerVerdediger
    Maale, Julian van derTeamspeler
    Panman, JorisTeamspeler
    Pleizier, JoeyTeamspeler
    Renfurm, ToineTeamspeler
    Sturkenboom, TomTeamspeler
    Wisman, BrianTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Meijer, EddyOverige stafTeammanager
    Vermeule, FernandoTechnische staf
    Vredendaal, IvoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Zijl, Rinus vanMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 14:00't Goy JO19-1 - Delta Sports '95 FC JO19-1Sportpark De Eng - 't Goy
    13 apr. 12:30Delta Sports '95 FC JO19-1 - UVV JO19-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV '19 JO19-115120360213936
    2GVVV JO19-116113265382736
    3BFC JO19-116112353351835
    4Sporting '70 JO19-1167362932-324
    5Hoogland JO19-1167273431323
    6TOV JO19-1157172628-222
    7SDO JO19-1167182535-1022
    8UVV JO19-1166283744-720
    9JO19-1166194644219
    10CDW JO19-11651103848-1016
    11't Goy JO19-11632111641-2511
    12VRC JO19-11632111951-3211

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-1321014597
    2Woudenberg JO19-132018716
    3Houten JO19-2311110464
    4Geinoord Nieuwegein JO19-13003117-160

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100130133
    2AFC JO19-111009273
    3RODA '23 Rksv JO19-111008173
    4Hercules JO19-111007073
    5Purmerend JO19-111007073
    6AFC JO19-211007163
    7Laren 99 sv JO19-111007253
    8Dijk De asv JO19-111006153
    9AFC 34 JO19-111007343
    10VSV JO19-111006243
    11't Goy JO19-111004043
    12Olympia Haarlem JO19-111004043
    13Argon JO19-111005233
    14Fortuna Wormerveer sv JO19-111005233
    15Kolping Boys JO19-111005233
    16Meervogels 31 JO19-111005233
    17Foresters (de) JO19-111004133
    18Zeeburgia avv JO19-211004133
    19WV-HEDW JO19-1 (zat)11003033
    20WV-HEDW JO19-1 (zon)11005323
    21JO19-111003123
    22Argon JO19-211002023
    23DEM (RKVV) JO19-111002023
    24SCH '44 JO19-111003213
    25DOVO JO19-111002113
    26Jong Holland JO19-111002113
    27Kampong JO19-111002113
    28Roda '46 JO19-111002113
    29Maarssen JO19-111002203
    30Koninklijke HFC JO19-211001103
    31Buitenveldert sc. JO19-100000000
    32LSVV JO19-100000000
    33United sv/DAVO JO19-100000000
    34Zeeburgia avv JO19-100000000
    35Jonathan JO19-110012200
    36Zaanlandia JO19-110011100
    37Sporting '70 JO19-1100123-10
    38Jonathan JO19-2100112-10
    39Nieuwland ASC JO19-1100112-10
    40VVIJ JO19-1100112-10
    41Zouaven (de) JO19-1100112-10
    42DIOS sv. JO19-1100135-20
    43IJsselmeervogels JO19-1100113-20
    44IJmuiden vv. JO19-1100102-20
    45Soest SO JO19-1100102-20
    46DOSC JO19-1100125-30
    47Hollandia JO19-1100125-30
    48Onze Gezellen JO19-1100125-30
    49Sporting Martinus JO19-1100125-30
    50Hercules Zaandam sc JO19-1100114-30
    51Zuidvogels HSV De JO19-1100114-30
    52ZSGOWMS JO19-1100103-30
    53HSV JO19-1100137-40
    54WSV 1930 JO19-1100126-40
    55Limmen JO19-1100104-40
    56PVCV JO19-1100104-40
    57CJVV JO19-1100127-50
    58ZAP JO19-1100116-50
    59Pancratius Rksv JO19-1100117-60
    60BFC JO19-1100129-70
    61RAP sv. JO19-1100118-70
    62FC Driebergen JO19-1100107-70
    63Vitesse 22 JO19-1100107-70
    64WSV 1930 JO19-21001013-130

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO19-11100122103
    2AFC JO19-111007163
    3Fortuna Wormerveer sv JO19-111007163
    4Roda '46 JO19-111006153
    5RODA '23 Rksv JO19-111006243
    6JO19-111005143
    7Hercules JO19-111005143
    8Dijk De asv JO19-111004043
    9Foresters (de) JO19-111004043
    10Kampong JO19-111003033
    11Olympia Haarlem JO19-111004223
    12Zeeburgia avv JO19-111003123
    13AFC JO19-211001013
    14Maarssen JO19-111001013
    15Zeeburgia avv JO19-211001013
    16Argon JO19-211001103
    17Laren 99 sv JO19-100000000
    18Buitenveldert sc. JO19-110011100
    19DOVO JO19-1100101-10
    20Kolping Boys JO19-1100101-10
    21WV-HEDW JO19-1 (zat)100101-10
    22Argon JO19-1100124-20
    23SCH '44 JO19-1100113-20
    24WV-HEDW JO19-1 (zon)100103-30
    25Jong Holland JO19-1100126-40
    26Meervogels 31 JO19-1100115-40
    27MSV '19 JO19-1100115-40
    28DEM (RKVV) JO19-1100104-40
    29't Goy JO19-1100104-40
    30Koninklijke HFC JO19-2100116-50
    31AFC 34 JO19-1100117-60
    32Purmerend JO19-1100117-60
    33VSV JO19-11001212-100

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem JO19-111005233
    2JO19-1100125-30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.JO19-1 - GVVV JO19-12 - 6
    23 mrt.JO19-1 - SDO JO19-14 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.