• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alfen, Joost vanTeamspeler
    Bach, HiepTeamspeler
    Hessels, IsjaTeamspeler
    Hoogerbrug, ArthurTeamspeler
    Knegt, Jelle deTeamspeler
    Koopman, DavidTeamspeler
    Pullens, YannickTeamspeler
    Ridwan, KalifaTeamspeler
    Sieben, DaanTeamspeler
    Stiekema, JurreTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alfen, Hans vanTechnische stafTrainer/coach
    Vranken, AngeliqueOverige stafTeammanager
    Zwartjes, MoniqueOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 15:15Delta Sports '95 FC JO19-3 - Jonathan JO19-5Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    30 nov. 16:15PVCV JO19-6 - Delta Sports '95 FC JO19-3Sportpark Fletiomare Oost
    7 dec. 12:30Delta Sports '95 FC JO19-3 - Sporting '70 JO19-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten JO19-6651043172616
    2Kampong JO19-675112371616
    3Zwaluwen Utrecht '11 JO19-265012181315
    4Focus '07 JO19-364022118312
    5Patria JO19-174032518712
    6Jonathan JO19-56222191548
    7PVCV JO19-672231317-48
    8JO19-37124312745
    9Odijk JO19-261141223-114
    10Meern De JO19-67115750-434
    11Sporting '70 JO19-47025924-152

    Poulestanden Delta Sports '95 FC JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aurora JO19-13300173149
    2Kampong JO19-531118714
    3JO19-3311169-34
    4Houten JO19-53003416-120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.JO19-3 - Focus '07 JO19-33 - 4
    9 nov.Odijk JO19-2 - JO19-32 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.