• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • JO9-1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Mansveld, TeunTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Karman, RenéTechnische stafTrainer
    Ummels, YouriTechnische stafTrainer/coach
    Verkerk, KoenTechnische stafTrainer
    Winkelhoff, Erik vanTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 22:00HMS 10 - Delta Sports '95 FC 9Nieuw Welgelegen
    20 sep. 19:00't Goy 45+1 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark De Eng - 't Goy
    20 sep. 19:30CDW 45+2 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark De Eng - 't Goy
    20 sep. 20:00Delta Sports '95 FC 45+1 - Houten 45+1Sportpark De Eng - 't Goy
    20 sep. 20:00FC Driebergen VR30+1 - Delta Sports '95 FC VR30+1Sportpark De Woerd
    20 sep. 20:10Delta Sports '95 FC 6 - HMS 9Dome, The
    20 sep. 20:30SVO Krommerijnstreek VR30+1 - Delta Sports '95 FC VR30+1Sportpark De Woerd
    20 sep. 21:00Delta Sports '95 FC VR30+1 - Vreeswijk VR30+1Sportpark De Woerd
    20 sep. 21:05Delta Sports '95 FC 8 - UVV 8Dome, The
    20 sep. 22:00SCH '44 4 - Delta Sports '95 FC 7Kroon, de
    20 sep. 22:00Hercules 5 - Delta Sports '95 FC 3Hercules
    21 sep. 08:30Delta Sports '95 FC JO11-3 - Hercules JO11-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:30Delta Sports '95 FC JO9-2 - FC Driebergen JO9-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-2 - FC Driebergen JO8-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-1 - Maarssen JO8-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:30Delta Sports '95 FC JO9-1 - Jonathan JO9-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:30Brederodes JO9-3 - Delta Sports '95, JO9-7MSportpark Blankensteijn
    21 sep. 08:30Aurora, JO9-2M - Delta Sports '95, JO9-8MSportpark Hoog Weerdenburg
    21 sep. 08:30BFC MO13-2 - Delta Sports '95 FC MO13-3Sportpark Meerweg
    21 sep. 08:30JSV Nieuwegein JO9-6 - Delta Sports '95 FC JO9-6Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    21 sep. 08:30Saestum JO8-1 - Delta Sports '95 FC JO8-3Sportpark Saestum
    21 sep. 08:45Delta Sports '95 FC JO11-7 - Vreeswijk JO11-4GSportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:45Delta Sports JO13-6M - Houten JO13-6Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:45Delta Sports '95 FC JO12-3 - 't Goy JO12-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 08:45Focus '07 JO11-5 - Delta Sports '95 FC JO11-6Sportpark Parijsch
    21 sep. 09:00Delta Sports '95 FC JO11-1 - DOSC JO11-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 09:00Delta Sports '95 FC MO11-1 - DESTO MO11-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 09:15Delta Sports '95 FC JO12-1 - HDS JO12-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 09:15Delta Sports '95 FC JO12-4 - Vriendenschaar JO12-3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 sep. 09:15Jonathan MO17-2 - Delta Sports '95 FC MO17-2Sportpark Achter 't Slot
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.