Trainingen

DagVeldVanafTotTeam(s)Gebruik veld voor:
Maandag
1A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Maandag
1B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Maandag
2A
17:00
18:00
Maandag
2B
17:00
18:00
Maandag
3A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Maandag
3B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Maandag
4A
17:00
18:00
Maandag
4B
17:00
18:00
Maandag
5A
17:00
18:00
Maandag
5B
17:00
18:00
Maandag
6A
17:00
18:00
Maandag
6B
17:00
18:00
Dinsdag
1A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Dinsdag
1B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Dinsdag
2A
17:00
18:00
Dinsdag
2B
17:00
18:00
Dinsdag
3A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Dinsdag
3B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Dinsdag
4A
17:00
18:00
Dinsdag
4B
17:00
18:00
Dinsdag
5A
17:00
18:00
Dinsdag
5B
17:00
18:00
Dinsdag
6A
17:00
18:00
Dinsdag
6B
17:00
18:00
Woensdag
1A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Woensdag
1B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Woensdag
2A
17:00
18:00
Woensdag
2B
17:00
18:00
Woensdag
3A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Woensdag
3B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Woensdag
4A
17:00
18:00
Woensdag
4B
17:00
18:00
Woensdag
5A
17:00
18:00
Woensdag
5B
17:00
18:00
Woensdag
6A
17:00
18:00
Woensdag
6B
17:00
18:00
Donderdag
1A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Donderdag
1B
17:00
18:00
JO19-3
Donderdag
2A
17:00
18:00
Donderdag
2B
17:00
18:00
Donderdag
3A
17:00
18:00
JO13-3
Donderdag
4A
17:00
18:00
Donderdag
4B
17:00
18:00
Donderdag
5A
17:00
18:00
Donderdag
5B
17:00
18:00
Donderdag
6A
17:00
18:00
Donderdag
6B
17:00
18:00
Vrijdag
1A
17:00
18:00
JO15-3
Vrijdag
1B
17:00
18:00
Vrijdag
2A
17:00
18:00
Vrijdag
2B
17:00
18:00
Vrijdag
3A
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Vrijdag
3B
17:00
18:00
Mogelijkheid 2e Training NIET-SELECTIES
Vrijdag
4A
17:00
18:00
Vrijdag
4B
17:00
18:00
Vrijdag
5A
17:00
18:00
Vrijdag
5B
17:00
18:00
Vrijdag
6A
17:00
18:00
Vrijdag
6B
17:00
18:00
Donderdag
3B
17:30
19:00
JO13-1
Dinsdag
6A
17.30
19:00
JO13-1
Maandag
1A
18:00
19:00
JO10-1- JO10-2 - JO10-3
Maandag
1B
18:00
19:00
JO10-4 - JO10-5 - JO10-6
Maandag
2A
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Maandag
2B
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Maandag
3A
18:00
19:00
JO8-1- JO8-2- JO8-3
Maandag
3B
18:00
19:00
JO8-4 - JO8-5 - JO8-6
Maandag
4A
18:00
19:00
JO9-1- JO9-2- JO9-3- JO9-4
Maandag
4B
18:00
19:00
JO9-5 - JO9-6- MO10-1- MO10-2
Maandag
5A
18:00
19:00
Maandag
5B
18:00
19:00
Maandag
6A
18:00
19:00
JO10-8M
Maandag
6B
18:00
19:00
Dinsdag
1A
18:00
19:00
JO12-1
Dinsdag
1B
18:00
19:00
JO12-2 - JO12-3
Dinsdag
2A
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Dinsdag
2B
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Dinsdag
3A
18:00
19:00
Keepers
Dinsdag
3B
18:00
19:00
JO11-1 - JO11-2
Dinsdag
4A
18:00
19:00
JO11-5 - JO11-6
Dinsdag
4B
18:00
19:00
JO11-3 - JO11-4
Dinsdag
5A
18:00
19:00
JO12-4 - MO12-1
Dinsdag
5B
18:00
19:00
JO12-5 - JO12-6
Dinsdag
6B
18:00
19:00