Trainingen

DagVeldVanafTotTeam(s)Gebruik veld voor:
Woensdag
1A
18:00
19:00
JO-6 Teams
Woensdag
1B
18:00
19:00
JO-7 Teams
Woensdag
2A
18:00
19:00
JO8-1 - JO8-2 - JO8-5
Woensdag
2B
18:00
19:00
JO8-3 - JO8-4 - JO8-6
Woensdag
3A
18:00
19:00
JO9-1 - JO9-2 - JO9-3
Woensdag
3B
18:00
19:00
JO9-4 - JO9-5 - JO9-6
Woensdag
4A
18:00
19:00
JO10-1 - JO10-2 - JO10-3
Woensdag
4B
18:00
19:00
JO10-4 - JO10-5 - JO10-6
Woensdag
5A
18:00
19:00
Woensdag
5B
18:00
19:00
Woensdag
6A
18:00
19:00
Woensdag
6B
18:00
19:00
Donderdag
1A
18:00
19:00
MO15-3
Donderdag
1B
18:00
19:00
Keepers
Donderdag
2A
18:00
19:00
JO12-1 - JO12-2
Donderdag
2B
18:00
19:00
JO12-3 - MO12-1
Donderdag
3A
18:00
19:00
JO13-2
Donderdag
3B
18:00
19:00
JO13-1
Donderdag
4A
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Donderdag
4B
18:00
19:00
Wedstrijdveld
Donderdag
5A
18:00
19:00
MO-10-1 - MO10-2
Donderdag
5B
18:00
19:00
Donderdag
6A
18:00
19:00
JO11-1 - JO11-2
Donderdag
6B
18:00
19:00
JO11-3 - JO11-4
Vrijdag
1A
18:00
19:00
MO13-1
Vrijdag
1B
18:00
19:00
JO11-5
Vrijdag
2A
18:00
19:00
Vrijdag
2B
18:00
19:00
Vrijdag
3A
18:00
20:00
Techniektraining meisjes
Vrijdag
3B
18:00
20:00
Techniektraining meisjes
Vrijdag
4A
18:00
19:00
Vrijdag
4B
18:00
19:00
Vrijdag
5A
18:00
19:00
Vrijdag
5B
18:00
19:00
Vrijdag
6A
18:00
19:00
Vrijdag
6B
18:00
19:00
Maandag
1A
19:00
20:15
JO16-1
Maandag
1B
19:00
20:15
JO15-1
Maandag
2A
19:00
20.15
Wedstrijdveld
Maandag
2B
19:00
20.15
Wedstrijdveld
Maandag
3A
19:00
20.15
JO17-2
Maandag
3B
19:00
20.15
JO14-2
Maandag
4A
19:00
20.15
JO16-2
Maandag
4B
19:00
20.15
JO16-3
Maandag
5A
19:00
20.15
Maandag
5B
19:00
20.15
JO15-2
Maandag
6A
19:00
20.15
JO14-4
Maandag
6B
19:00
20.15
JO14-3
Dinsdag
1A
19:00
20:15
M015-1
Dinsdag
1B
19:00
20:15
MO15-2
Dinsdag
2A
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Dinsdag
2B
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Dinsdag
3A
19:00
20:15
Keepers
Dinsdag
3B
19:00
20:15
JO14-1
Dinsdag
4A
19:00
20:15
JO13-2
Dinsdag
4B
19:00
20:15
JO19-3
Dinsdag
5A
19:00
20:15
MO17-1
Dinsdag
5B
19:00
20:15
JO15-3
Dinsdag
6A
19:00
20:15
JO13-3
Dinsdag
6B
19:00
20:15
JO13-4
Woensdag
1A
19:00
20:15
JO15-4
Woensdag
1B
19:00
20:15
JO15-5
Woensdag
2A
19:00
20:15
JO16-2
Woensdag
2B
19:00
20:15
JO14-3
Woensdag
3A
19:00
20:15
G1
Woensdag
3B
19:00
20:15
G2
Woensdag
4A
19:00
20:15
JO15-1
Woensdag
4B
19:00
20:15
JO15-2
Woensdag
5A
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Woensdag
5B
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Woensdag
6A
19:00
20:15
MO13-1
Woensdag
6B
19:00
20:15
MO13-2
Donderdag
1A
19:00
20:15
MO15-1
Donderdag
1B
19:00
20:15
Keepers
Donderdag
2A
19:00
20:15
JO16-1
Donderdag
2B
19:00
20:15
JO17-1
Donderdag
3A
19:00
20:15
MO19-2
Donderdag
3B
19:00
20:15
MO17-1
Donderdag
4A
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Donderdag
4B
19:00
20:15
Wedstrijdveld
Donderdag
5A
19:00
20:15
MO15-2
Donderdag
5B
19:00
20:15
JO16-3
Donderdag
6A
19:00
20:15
JO14-1
Donderdag
6B
19:00
20:15
JO14-2