• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • Zaal 3 ZA Week man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Broek, Sven van denTeamspeler
    Fenten, HuubTeamspeler
    Heijkamp, DennisTeamspeler
    Tempel, John van denTeamspeler
    Timmermans, BenjaminTeamspeler
    Vaal, Mitchel deTeamspeler
    Verkuyl, TjabbaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tempel, John van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 18:30Bilt De FC JO8-1 - Delta Sports '95 FC JO8-1Sportpark Weltevreden
    21 nov. 18:30Saestum MO15-1 - Delta Sports '95 FC MO15-1Sportpark Saestum
    21 nov. 18:30Amsvorde MO11-1 - Delta Sports '95 FC MO11-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    21 nov. 21:00Delta Sports '95 FC 4 - EDO (U) 2Dome, The
    21 nov. 21:55Delta Sports '95 FC 7 - Delta Sports '95 FC 8Dome, The
    23 nov. 19:15Delta Sports '95 FC 6 - HMS 5Dome, The
    23 nov. 20:00Bunnik '73 45+2 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark Berekuil
    23 nov. 20:25Santos FC 2 - Delta Sports '95 FC 5Veerhuis, 't
    23 nov. 21:00Delta Sports '95 FC 45+1 - Zeist 45+1Sportpark Berekuil
    23 nov. 21:151461 Soest 1 - Delta Sports '95 FC 1Engh Sportboulevard, de
    23 nov. 21:30Sporting '70 45+1 - Delta Sports '95 FC 45+1Sportpark Berekuil
    23 nov. 22:00Delta Sports '95 FC 45+1 - Voorwaarts 45+3Sportpark Berekuil
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO8-5 - Vriendenschaar JO8-3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO11-5 - Brederodes JO11-3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO11-7 - DOVO JO11-6Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC MO11-1 - JSV Nieuwegein MO11-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO12-4 - DOVO JO12-3Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO10-6 - VSC JO10-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports '95 FC JO9-4 - DESTO JO9-4Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Delta Sports JO10-5M - Jonathan JO10-5Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    24 nov. 08:30Bilt De FC JO10-2 - Delta Sports '95 FC JO10-3Sportpark Weltevreden
    24 nov. 08:30DVSU JO11-3 - Delta Sports '95 FC JO11-4Sportpark Lunetten
    24 nov. 08:30DOSC JO12-4 - Delta Sports JO12-5MSportpark DOSC
    24 nov. 08:30JSV Nieuwegein JO9-5 - Delta Sports '95 FC JO9-6Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    24 nov. 08:30JSV Nieuwegein JO8-4 - Delta Sports '95 FC JO8-6Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    24 nov. 08:30UVV JO8-5 - Delta Sports '95 FC JO8-4Sportpark De Paperclip
    24 nov. 08:30Hercules JO8-1 - Delta Sports '95 FC JO8-1Sportpark Voordorp
    24 nov. 08:30Sporting '70 JO11-3 - Delta Sports '95 FC JO11-3Sportpark Voordorp
    24 nov. 08:30Hercules JO10-3 - Delta Sports '95 FC JO10-4Sportpark Voordorp
    24 nov. 08:45Delta Sports '95 FC JO13-3 - Hercules JO13-2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
  • Uitslagen

    Geen informatie