• Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor Gold Sponsor
  • Webshop
  • Zaal 4 ZA woensdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakelaar, JurriƫnTeamspeler
    Bakker, ArjenTeamspeler
    Linden, Michiel van derTeamspeler
    Motshagen, JordyTeamspeler
    Vermeulen, JoeyTeamspeler
    Wieser, JurrianTeamspeler
    Wieser, RaymonTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Motshagen, JordyOverige stafTeammanager
    Wieser, RaymonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Delta Sports '95 FC 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kosterman 811005143
    2Zaal 4100115-40

    Poulestanden Delta Sports '95 FC 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 1219132491494241
    2EDO (U) 318131477591840
    3Hercules 720113698752336
    4Zaal 417103484612333
    5Brederodes 5201109127973033
    6Kosterman 1020103710396733
    7Voorwaarts 8151023111565532
    8Vreeswijk 41993793821130
    9HMS 3188286588-2326
    10Bilt De FC 3206311101891221
    11't Goy 31861117596-2119
    12Hercules 1120431375107-3215
    13't Goy 218231363149-869
    14Voorwaarts 716031345104-593
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.