Bestuur & Commissies

Functie: Naam: Mobiel: Email:
Voorzitter Cees Hogenes 06-53897185 voorzitter@deltasports.nl
Vice-Voorzitter Sander van Luijk 06-43376120 vicevoorzitter@deltasports.nl
(vacature) Penningmeester Wilfried Hess (a.i.) penningmeester@deltasports.nl
Secretaris Theun Helms 06-20436871 secretaris@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
JO14 t/m JO19 Theun Helms 06-20436871 theun.helms@deltasports.nl
JO11 t/m JO13 Leida Hogenes 06-49131570 leida.hogenes@deltasports.nl
JO8 t/m JO10 Wendy Gelens 06-53818632 wendy.gelens@deltasports.nl
Senioren en G Lia Vergunst-Vellekoop 06-30602389 lia.vergunst@deltasports.nl
Vrouwen en Meiden John van Wijk 06-11058248 john.vanwijk@deltasports.nl
Zaal John Neilen 06-55743719 john.neilen@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Hoofd EHBO Rinus van Zijl ehbo@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Voorzitter Peter Wegereef 06-27466660 voorzitter-jeugd@deltasports.nl
Technisch coördinator bovenbouw Herman Wallenburg herman.wallenburg@deltasports.nl
Technisch coördinator onderbouw Vacature
Coördinator JO16-JO17-JO18-JO19 Peter Wegereef 06-27466660 peter.wegereef@deltasports.nl
Coördinator JO12-JO13-JO14-JO15 Niels Beijer 06-40004128 niels.beijer@deltasports.nl
Coördinator JO13-JO14 Niels Beijer 06-40004128 niels.beijer@deltasports.nl
Coördinator JO11 Youri Ummels youri.ummels@deltasports.nl
Coördinator JO10 Robert Kloppenburg robert.kloppenburg@deltasports.nl
Coördinator JO9 Martijn Terbruggen martijn.terbruggen@deltasports.nl
Coördinator JO8 Vacature
Coördinator JO5-JO6-JO7 Folkert de Jager folkert.dejager@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Voorzitter Jos Konijn voorzitter-cmv@deltasports.nl
Algemeen coördinator Vrouwen Sophie Musters sophie.musters@deltasports.nl
Algemeen coördinator onderbouw Chantal Geers chantal.geers@deltasports.nl
Algemeen coördinator bovenbouw Patricia Boerema patricia.boerema@deltasports.nl
Technisch coördinator onderbouw Bas Roelands bas.roelands@deltasports.nl
Technisch coördinator bovenbouw & vrouwen Vacature
Communicatieadviseur Charl Giesen charl.giesen@deltasports.nl
Wedstrijdzaken & Toernooien CMV John van Wijk john.vanwijk@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Voorzitter Bram de Geus bram.degeus@deltasports.nl
Secretaris Ab Hubers 06-12162757 ab.hubers@deltasports.nl
Wedstrijdzaken Lia Vergunst-Vellekoop 06-30602389 lia.vergunst@deltasports.nl
Coördinator standaardteams Lucien Buyl 06-50448278 lucien.buyl@deltasports.nl
Coördinator G-teams Fred Fortuin 06-17383023 pfffortuin@gmail.com
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Voorzitter John Neilen 06-55743719 john.neilen@deltasports.nl
Coördinator Barry Reinhard 06-22300934 barry.reinhard@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Co van Santen 06-51615395 tuchtdeltasports@live.nl
Bert de Koning tuchtdeltasports@live.nl
Hanneke Ockhuisen tuchtdeltasports@live.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Mieke Ligtenberg 06-48339360 mieke.ligtenberg@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Jeugdtoernooien Peter Wegereef 06-27466660 peter.wegereef@deltasports.nl
Meidentoernooien John van Wijk 06-11058248 john.vanwijk@deltasports.nl
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Evert de Graaf 06-53234624 evert.degraaf@deltasports.nl
Jeroen Manschot 06-52662643 jeroen.manschot@deltasports.nl
Voorzitter Peter Hoogewoning 06-31902156 phoogewoning@gmail.com
Functie: Naam: Mobiel: Email:
Lia Vergunst ledenadministratie@deltasports.nl